Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A kérdezők miért nem figyelnek...

A kérdezők miért nem figyelnek a helyesírásra?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a kérdéseket/válaszokat és egyszerűen elborzadok.

Alapszavak így írva: papagály, fojton, lessz...

Ezek csak nekem alapdolgok??

És itt még elgépelésről sem beszélhetünk, mert az egész tele van ilyenekkel :(


2008. dec. 6. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert leszarják. Persze egy-két szó még elmegy, ha emiatt nincs gond az értelmezéssel. De ha már többször kell elolvasni, hogy értelmezd, vagy még úgyse egyértelmű, akkor az olyan szintű hanyagság ami a válaszolókkal szembeni legalacsonyabb szintű tisztelet hiányára utal, amit azért lehetne elvárni, mert a normális válaszokat viszont elvárják pusziért.
2008. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztaltam. Rengeteg hiba. A hibákból arra következtethetünk, hogy az illető nem elég művelt.
2008. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Mert sietnek minél előbb megirni a válaszokat,nehogy kimenjen a fejükből, és nem figyelnek oda mit irnak és igy megy el.
2008. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy elgépeli, nem is ezzel van a probléma.

Hanem a papagály, lessz vagy fojton szavakkal.

Ezek nem elgépelések :(

2008. dec. 7. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahelyett, hogy a rossz helyesírásukat próbálnák gyakorlással helyrehozni, baromabbnál baromabb kérdéseket tesznek fel. Valahogy az értelmes kérdéseknél nincs annyi helyesírási hiba... Viszont az idióta, vagy számtalanszor feltett kérdések írói IQ nukuk (ha már másik kérdésben megvan a válasz a problémámra, minek írjak ki én is egy ugyanolyan kérdést??? ez lenne a normális hozzáállás, nem?), így nem foglalkoznak azzal, hogy tele van helyesírási hibával az egész kérdés. Meg manapság menő helytelenül írni (és ide nem a rövidítéseket értem, hogy vmi, vhol h, stb...)
2008. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert az nekik a lényeg, hogy fent legyen a kérdés és gyorsan megkapják a választ! Azt hiszik, attól, hogy nem kézzel írják nem számít a helyesírás. A minap találkoztam egy olyannal amiben 6 helyesírási hiba volt!
2009. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!