Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » T.i se tudtatok eddig belepni...

T.i se tudtatok eddig belepni ide gyakorira? ma eloszor kb. 11 ora korul leptem volna be, de nem tudtam mert nem toltott be. aztan kb. 20 percenkent vagy 3-4-szer megprobaltam de semmi. titeket is csak most engedett be?

Figyelt kérdés
egyszeruen nem toltott be az oldal!! mar hal'istennek jo... de veletek is ez volt? vagy csak nekem volt ez? erdekes

2021. ápr. 6. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy melyik kategóriában van, ha átírod a kérdés linkjében a sorszámot, megnyitja abban a kategóriában, ahol éppen van. Semmi extra dolgot nem kellett csinálnia, csak megkereste saccolással meg szűkítéssel a számok átírogatásával, hogy melyik volt a leállás előtti utolsó és azt követő első kérdés. Mivel ez a kérdés a ...639-es, a reggeli utolsó a ...619-es volt, túl sokat nem is kellett nyomozni utána.
2021. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is
2021. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A sorszám átírását tudom, odáig én is eljutottam. Csak nem gondoltam, hogy ennyire odaadó, hogy ilyen szöszmötölésre is adja a fejét. :)
2021. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!