Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » T.i se tudtatok eddig belepni...

T.i se tudtatok eddig belepni ide gyakorira? ma eloszor kb. 11 ora korul leptem volna be, de nem tudtam mert nem toltott be. aztan kb. 20 percenkent vagy 3-4-szer megprobaltam de semmi. titeket is csak most engedett be?

Figyelt kérdés
egyszeruen nem toltott be az oldal!! mar hal'istennek jo... de veletek is ez volt? vagy csak nekem volt ez? erdekes

2021. ápr. 6. 12:45
1 2
 1/13 Vortrex ***** válasza:
90%
Balázsék reggel beszéltek róla a rádióban, szerintem az érdeklődők megrohamozták az oldalt és leállt.
2021. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

aha. akkor nem csak az en gepem cseszekedett. de miert lett turtelhelve, miert lptek be ma reggel olyan sokan? na mind1, ez hulye kerdes volt, ugyse tudja senki-. es amugy most jottem ra hopgy mennyire hianyzik mar csak ha par orara sincs! :D


be tudnad linkelni amugy azt az adast?

2021. ápr. 6. 12:51
 3/13 Vortrex ***** válasza:
88%

[link]


Mai dátum:

06. Balázsék - Covid időszakban elhangzó mondataink, 4:30-nál


Nem sokkal utána ki is fagyott az oldal.

2021. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor fizetnek az oldalnak, ha beszélnek róla vagy sem?
2021. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem üzenetküldéskor állt le, azaz nem küldte el. Most nyitottam ki, de délig eredménytelenül, többször is próbálkoztam. Azt írta ki, hogy a weboldal nem elérhető.
2021. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű ingyen reklám. Egyrészt nem tartozik az oldal profiljába a rádiós reklámozás, másrészt óriási baklövés lenne úgy hirdetni az oldalt, hogy 1-2 ezer online tag esetén órákra lehal a szerver, mert nem bírja a forgalmat. Ha ez így van és emiatt van, akkor visszafelé gondolkodva megsaccolható, hogy a napi forgalom tényleg csak néhány tucat ember egy időben.
2021. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Leállás, meghibásodás, karbantartás esetén a facebook profiljukon szoktak közleményt kiírni. A mostani esetnél is így volt: [link]


A 11 066 619 számú kérdés ma 9:13-kor jelent meg: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

A 11 066 620 számú kérdés nem érhető el, törölhették.

A 11 066 621 számú kérdés ma 12:38-kor jelent meg: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

A két megjelent kérdés között 3 óra és 25 perc telt el.


A leállás ideje valóban jól illeszkedik Balázsék műsorával.

A 2021. április 6. „06. Balázsék - Covid időszakban” részben 0:10-kor elhangzik, hogy „9 óra után vagyunk pontosan 15 perccel”. 4:30-nál hozzák szóba a Gy.k.-t (ez valós időben 9 óra 19 perc 20 másodperc). És 6:50-nél mondják, hogy lefagyott a gyakori kérdések (ez 9 óra 21 perc 40 másodperc.)

2021. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Eloszor azt hittem, azert nem indult, mert valamit megint ujitanak a design-jan, vagy vmi uj funkcio kerul bele, de semmi nem valtozott. Kicsit mar vartam is h belepek es egy teljesen mas stilusu oldalt fogok latni :D
2021. ápr. 6. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, nekem van valami a netemmel, de most már tudom, h leterheltség volt.
2021. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Hogy tudod a sok kategóriából előbányászni sorszám alapján a kérdéseket? Többször is láttam már, hogy simán vágod melyik volt a legutolsó kérdés, meg ilyesmi.
2021. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!