Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy kérdésre adott válasz...

Ha egy kérdésre adott válasz százalékára kattintok, akkor mik azok a százalékos körök amik előjönnek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A többi felhasználó válaszértékelési százalékát mutatja, a szín pedig azt, hogy milyen szavazatot adtak le.

Például van egy 100%-os válasz, azt lenyitva látsz 1 db zöld 58%-ot és 1 db zöld 75%-ot, az azt jelenti, hogy 2 felhasználói fiókból történt "hasznos" értékelés, és a két felhasználó 58 és 75%-ban értékeli hasznosan a válaszokat.


A piros színű körök a "nem hasznos" értékelések, a szürke a köztes gombé. Akkor jelenik meg a válasz értékelési százaléka, ha legalább összesen 125%-nyi értékelés érkezik rá (a fenti példában 58+75 = 133, ezért jelent meg 2 értékelés után a 100%-osan hasznosra értékelt válasz).

2021. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Gondoltam, hogy ilyesmi lesz, de a százalékokat nem tudtam hová tenni.

Szabad tudni, honnan van ilyen információd? Én az oldalon sehol nem találtam meg.

Talán moderátor vagy? :D

2021. márc. 19. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kikövetkeztethető az oldal használatával. A saját százalékodat tudod, mert a szintednél leírja. Ha értékelsz egy választ, akkor láthatod hogy +1 új szavazat jelenik meg az általad használt gomb színével és a fiókod értékelési százalékával, tehát ez a lista a választ értékelő felhasználók adatait tartja nyilván.


GYIK (minden oldal alján fixen rögzítve, így mindig elérhető):

https://www.gyakorikerdesek.hu/help

"A hasznossági százalékra kattintva részletesen megnézheted, milyen értékelésekből állt össze az adott százalék. A zöldek hasznosra, a szürkék félig hasznosra, a pirosak pedig nem hasznosra értékelték a választ."

2021. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég béna vagyok, hogy ezt sem találtam meg. Köszi!
2021. márc. 19. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
És azt lehet tudni ki, v kik adnak pirosat, mert nem tartották hasznosnak a válaszomat?
2021. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bárki adhat aki be van jelentkezve és olvassa a választ, és az értékelés anonim marad.
2021. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5/6 vagyok.

Köszönöm!

2021. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!