Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy csinál valaki értékelésbő...

Hogy csinál valaki értékelésből 10000 pont feletti értéket? Nem görcsöl be az ujja?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy ügy rákattintgatni a 100%-os,válaszokra.Ámbár nem jó szerintem,hogy ez is beleszámít a toplistán való elhelyezkedésbe,de az oldal lényege számomra a jó válaszadás,nem pedig a hányadik vagyok.
2008. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
99%
Nem görcsöl be, ha elolvasok egy kérdést mindig értékelem a válaszokat. Nem csak a 100 százalékosokat, hanem akár 10 százalékost is felfelé pontozok, ha hasznosnak ítélem, vagy fordítva. Így lassan összejött a 12030 pont. :)
2008. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mélyen egyetértek. És -nem azért-, de szerintem a legtöbb toplista első ( tisztelet a kivételnek ) kb minden másodpercben feltehet akár teljesen hülye kérdéseket, pl.: hány füle van a macskának, stb; csak azért hogy pontjai legyenek:S:S:S Szerintem jobb lenne a toplista, hogy ha CSAK a válaszokat néznék. Hogy hány választ írt & hogy milyen hasznosak! (szerintem mondjuk az utóbbi jóval lényegesebb;))
2008. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

3. válaszoló vagyok: szal az első válaszolóval értek egyet:D

és am a 2. válaszoló akkor valószínűleg a ritka kivételhez tartozik.

2008. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy taktika arra, hogy több pontja legyen. Elég megnézni, hogy egyeseknek miből van olyan sok pontjuk, nyilván nem azért mert annyi értelmes és hasznos válaszuk van. Biztos nagyon ráérnek.
2008. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!