Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakarori kérdésekre jönni...

A gyakarori kérdésekre jönni fognak még újdonságok,változtatások vagy már így marad örökre?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ezt az üzemeltetőtől tudhatod meg, bár bizonyára ők is csak tervezett változtatásról tudnak, ha nincs ilyen tervük, akkor esetleges, hogy lesz-e, gondolom, ki nem zárják.

Itt válaszoló felhasználótársaid mindenképp csak tippelni tudunk. Abból kiindulva, hogy volt már több alaki és működésbeli változtatás (legutóbb 2020. május 12-én, mindkettő jelentősen változott), feltételezhető, hogy lesz is még, de ki tudja?

2021. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi 1. válaszoló

Az üzemeltetőtől is terveztem megkérdezni csak elsőnek kiírtam ide hátha valaki tud vagy hallot valamit róla.


Azt hogy legutóbbi 9 hónapja volt ezt nem tudtam szóval köszi!


Ment a pipa

2021. febr. 4. 14:15
 3/3 Farkas999 ***** válasza:
41%
Nagy segítség lenne, ha nem csak linket, hanem képet is be lehetne illeszteni
2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!