Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyek a legnépszerűbb illetve...

Melyek a legnépszerűbb illetve a legkevésbé népszerű témák itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy Állatok, Családi kapcsolatok, Egészség, Elektronikus eszközök, stb.
2010. aug. 15. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
A legfontosabbat kiahgytad, egyben a legnépszerűbbet is: "Szerelem, szex". Valamint a politika is elég népszerű szerintem, de a családi kapcsolatok sem utolsó.
2010. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Családi kapcsolatok nagyon népszerű, de ebbe belejátszik az is, hogy az oldal tetején van, azt mindenki rögtön látja. Mondjuk éppen ezért sokan a nem is oda való kérdéseket is oda írják (Hol lehet kapni ezt vagy azt? Miért nem köszön a szomszéd? stb.).

Aztán igen, a Politikába is sokan írnak, de oda szerintem egy kemény mag ír rendszeresen. A Gyerekvállalásban is sokan vannak, de ott szintén főleg olyanok, akik más témákat nem nagyon látogatnak, akik meg máshova írnak, azok oda nem.

Viszont nekem úgy tűnik, hogy pl. a főzős témakörbe nem írnak olyan sokan, vagyis nincs ott olyan gyakran új kérdés, illetve az Üzlet, pénzügyek témába is kevesebben írnak. Ezek kevésbé csevegős témakörök, inkább csak akkor ír valaki, ha konkrét kérdése van, ritkább az, amikor valaki véleményt kér.

2010. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Közlekedés sem túl népszerű. Ellenben az Egyéb sokkal inkább. Meg az Ezotéria, sajnos azok körében, akik gúnyolódni járnak oda.
2010. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!