Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki nem ért egyet a...

Ha valaki nem ért egyet a válasszal, amit előtte írtak, akkor annak az a "dolga", hogy lepontozza az előtte szólót?

Figyelt kérdés
Mert attól még, hogy nem ért egyet, lehet, hogy igaza van az előtte írónak, de mégis 0 pontot ad rá. (pl tudatlanságból, tapasztalatlanságból) Nem lenne elég megírni az ő saját válaszában, hogy másképp gondolja? Persze vannak nyilván indokolt esetek, de elég gyakori, hogy csak dob egy 0-t
2007. dec. 18. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

"Hasznos" vagy "nem hasznos" a válasz, ezt lehet értékelni.


Mondok egy példát arra, amit írsz:

Vannak esetek, amikor nem tudja az ember a helyes választ, de azt tudja, hogy az előző nem a kérdésre válaszolt, és nem is derül ki a válasz a hozzászólásából. Ekkor is leosztályozhatja anélkül, hogy választ írna.

2007. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy látom, hogy sokkal inkább tetszési indexet mutatnak a számok, mint hasznosságot. Aki nem eléggé tájékozott egy kérdésben az ugyan hogyan ítéli meg, hogy az adott válasz hasznos vagy nem hasznos? :)) Ráadásul az emberek többnyire nem tudnak objektívek lenni. Az olyan kérdésekben amikben "érintve" érzik magukat, azokban tudnak a legkevésbé. :)) Nem én mondom... a pszichológia.


A válasz a kérdésre (nehogy lepontozzanak :DDDD)... így van és kész. Törődj bele. :)

2007. dec. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

minenkinek az a dolga ami....amit érzel azt cselekedd!

te azt honnét tudod ki miért pontoz, hacsak nem magadból indulsz ki....

2007. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
az oldalon irják is hogy ne olyan kérdéseket tegyünk fel ami véleményt kér...a más vélemény (amit a kérdésben mondasz, az pont ez) pölö a homoszexuálisokról, vagy a szőkékről mert mindenkinek más a véleménye, ezért ezekben a válaszokban nincs hasznos és nem-hasznos.de a többi kérdésben is,ahol nem véleményt kérdenek ott is le/felpontoznak egyesek, anélkül hogy olvasnának ---> mert ezért pontot kapnak (talán??) nem, ez senkinek nem dolga...csak vannak ilyenek
2007. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

ha a kérdezőnek tetszik a válasz akkor a fel kéz, ha nem tetszik akkor a le kéz.

vagy kérdezd meg az info@gyakorikerdesek.hu-n ők sokkal jobban tudják, mint itt bármelyikünk, ők szerkesztették ..

2007. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
sok butaságot összehordanak némelyek, nem értenek a témához vagy azt gondolja hogy ért hozzá a naivságából adódóan lehúzza az előtte szólót azaz lenullázza, ezt nem kellene, de lehet ettől érzi magát jobban?
2007. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, mikor én is lepontozom az előttem válaszoló(ka)t, de nem azért, mert én nem értek vele egyet, hanem azért, mert tudom, h az a válasz nem a kérdésre válaszolt, vagy nincs igaza.
2009. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csiber válasza:
Arra valóak ezek a százalékok, hogy lásd mennyire megbizható forrásbol kapod a válaszodat. Aki 80% felett ir, az nagy valószinüséggel nem egy hülye ember...
2009. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!