Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik topikban van itt a...

Melyik topikban van itt a legtöbb bunkó fórumozó?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

ad1. ez itt nem forum

ad2. kerdesek vannak, nem topikok

ad3. ezt szerintem nem lehet realisan felmerni,mindenhol akad par bunko valaszolo sajnos

2008. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

ahogy én észrevettem a párkapcsolat, szex kategóriában...

ott kérdezik a legtöbb butaságot, és ezekre nem is nagyon lehet kedvesen válaszolni.

2008. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is a szerelem,szex témakörben érkeznek hülye válaszok,de mondjuk vannak ott érdekes kérdések is...
2008. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
47%

Hogy a leghülyébb, legértelmetlenebb kérdések ebben vannak, az viszont biztos.


A pontokért tesztek fel ilyen kérdéseket?

Gondolom igen. Ha nem, akkor irigyellek Titeket amiért annyi időtök van ilyeneken gondolkozni, hogy a végén még kikéritek mások véleményét is.

2008. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is sok időd van, ha elovasod és még válaszolsz is.
2008. nov. 25. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Van itt pár bunkó, akik nem egy témakörben tevékenykednek, hanem végig mennek az összesen és mindenkit piszkálnak. Viszont talán azt tudnám megállapítani, hogy a legkevesebb bunkó válasz (és a legkevesebb hülye kérdés) az Állatok, a Közlekedés, az Üzlet és az Utazás témakörökben van. A Gyereknevelésnél sokszor elszabadulnak az indulatok, ott nagyon durván leosztják egymást az anyukák (amúgy én is sokat szoktam oda írni, mert pici gyerekem van), a Szerelem, szexnél sok a barom kérdés, sok a barom válasz is. A Családi kapcsolatoknál is gyakran előfordulnak a bunkó beszólások, aminek szerintem az az oka, hogy az emberek imádnak beledumálni más családi életébe így arc nélkül, és hát elég különböző körülmények közül jövünk, ezért bőven van miért beszólni egymásnak. Szerintem ezek a témakörök vannak a toppon csesztetés terén, a többi meg, amit nem említettem, szerintem átlagos.
2008. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vallás, valláskritika, Ezotéria, Állatok
2010. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!