Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Azokat miért nem tiltják le,...

Azokat miért nem tiltják le, akik minden olyan választ töröltetnek ami nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Az egyitől megkérdeztem miért csinálta,az meg azt mondja feljelent a renőröknek mert ráirtam.


Az ilyeneket miért nem tiltják végleg?



2019. okt. 29. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
AZ ilyeneket is letiltják, ha jelented a moderátoroknak.
2019. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jelentetem mind a kettőt mégis itt irogatnak a mai napig
2019. okt. 29. 15:24
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Mert itt sajnos nem megfelelő a moderáció.

Alkalmatlan emberek végzik.

2019. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Két dolgot nem értek.

1.) Honnan tudod, ki jelenti a válaszod? Én, érthetőnek gondolom, ha felháborodott, mikor rákérdeztél. Arra gondolhatott, hogy nem megengedett módon tudtad meg.

2.) Nálam, logikailag nem passzol, hogy tiltsák ki azt, akinek a bejelentése miatt törlik a válaszod.

Ugyanis, használó csak jelenteni tud választ, a jelentési ablakban felkínált okok valamelyikének megjelölésével; nem töröltetni. Moderátor bírálja el, hogy a jelentés miatt elé került választ törli, vagy sem. Ha a jelentés után törli, akkor jogosnak találta a jelentést, egyetértett vele. Miért tiltaná ki azt, akivel egyetért?

2019. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Volt olyan kérdező pár napja aki mind a 12választ töröltette mert nem az ő beteg dolgait írták neki,és ezt ő írta oda hogy mindenkit törölt mert trollok.

Aztán rákérdeztem hogy miért vagyok troll?-ő még aszztat mondta feljelent mert zaklatom.

Neki az zaklatás ha privátban kulturáltan megkérdi mi baja.

2019. okt. 29. 16:00
 6/11 2*Sü ***** válasza:
97%

Felhasználó nem tud választ törölni. Ő maximum jelezni tudja a választ a moderátornak, ha úgy érzi, az problémás. A moderátorok tudnak választ törölni. Ők viszont akkor törölnek választ, ha az ütközik az oldal szabályaival, a hatályos jogszabályokkal, illetve a kulturált kommunikáció és együttélés íratlan elvárásaival. Ha egy választ törölnek, akkor a válasz tartalma olyan, ami valóban törlendő, nincs helye a GYK-n. Ebben az esetben aki jelentette a választ joggal jelentette és én azt gondolom, hogy jó is, hogy jelentette. Ha viszont egy válasszal nincs ilyen probléma, nem ütközik a szabályokba, jogszabályokba, általános etikai normákba, akkor hiába jelenti valaki, a moderátor nem fogja törölni.


Ergo, ha valakinek a válaszát törölték, akkor teljesen mindegy ki jelentette és ki nem, a hibát a saját készülékedben a válaszolónak kell keresnie. És nem, nem azt kell – vagy inkább ildomos – kitiltani, aki jelenti a moderátornak a problémás válaszokat, hanem azt, aki problémás válaszokat ír. Nota bene, ha valaki indokolatlanul moderálásra jelöl problémamentes válaszokat, akkor úgy tudom, idővel őt is figyelmeztetni szokták, sőt megvonható tőle a moderátornak való jelentés joga is. (Legalábbis néhány kérdésből az derült ki számomra, hogy létezik ilyen eset is.)

2019. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
A 6-ost kiegészítve: ha valaki rendszeresen índokolatlanul jelentget, akkor simán letiltják a profilját is.
2019. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Elveszik a jelentés jogát.
2019. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha letiltják még fogja magát és átjelentkeznik a másik fiókjába
2019. okt. 30. 09:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ha másik profilja van, akkor nem lehet a korábbihoz kötni (az azonos IP nem jelent semmit!), ezért szerinted hogy lehetne megoldani?
2019. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!