Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni a...

Miről lehet felismerni a cigányt/cigányokat?

Figyelt kérdés
Konkrétan látható külső és egyéb rejtett dolgokra gondolok...pl lila íny és hasonlók.az hogy a népszámláláson annak vallja magát az nem érdekel mert a következőn én is annak fogom pedig nem vagyok az.
2010. júl. 9. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
és még nem látod őket, de már hallod az óbégatásukat
2010. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ok nélkül belédköt, egy mobiltelefonért, és némi kézpénzért esetleg súlyos testi sértést alkalmaz, vagy életveszélyesen bántalmaz. Legrosszabb esetbe meg is gyilkol.
2010. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sötét bőrszín, sötét hajszín (bár láttam már természetes szőke cigány kislányt, de lehet, hogy ő csak félig volt cigány), sötét szem. A többi (büdös, kötekedő, agresszív stb.) nem mindegyikre igaz, csak a többségre. Léteznek normális cigányok is, csak sajnos kevesen.
2010. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van egy elég közeli ismerősöm akinek még a családját is ismerjük, az apja sem biztos hogy magyar az anya az biztos.nem óbégat nem szurkál sőt kedvesek csak a lány elég fekete.a vonásai sem egyértelműek.azért érdekelne mert elég közel kerültünk egymáshoz és tudom hogy lesz aki megkövez, de bármilyen kedves és szép én cigánnyal nem fogok összeállni, mert a vér kijön és még lehet hogy a gyerekeimen is.nem minden nevelés kérdése...
2010. júl. 11. 14:37
 5/5 anonim válasza:
Az előbb azt mondod hogy közel kerültetek egymáshoz utána meg azt hogy cigánnyal nem fogsz te összeállni... Te pontosabban milyen élőlény is vagy? A ferdehajlamúság az meglátszik
2021. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!