Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hangszerek, mikor érdemes...

Hangszerek, mikor érdemes lekezdeni taníttatni?

Figyelt kérdés
van itt valaki aki tanult hangszeren játszani vagy oktatja?Kisfiamat szeretném taníttatni.Csak nem tudom mikortól érdemes elkezdeni tanítani?Most 3,5 éves.Milyen hangszert ajánlótok?Én a zongorára gondoltam először.
2010. júl. 8. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

már most azonnal !

minél korábban kezded annál fogékonyabb erre, és a zongora jó választás nagyjából mindenhez !

2010. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akár már most is lehet. Minél hamarabb, annál jobb! De csak ha a kisfiad is szeretné!
2010. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak 5-6 évesen van értelme,ha a gyerek is szereti. Addig csak klimpírozás lesz belőle. Arról nem is beszélve,hogy neki még játszani kellene inkább. Ne akarjatok csodagyereket nevelni,akinek nincs normális gyerekkora. Azért olyan sok a kezelhetetlen gyerek,mert a szülők mindenféle különórára járatják,és nincs szabadideje.
2010. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el most járatni aztán amikor kb 10 lesz akkor váltson át gitárral és mind a kettőn tanúljon meg rendesen játszani.. szerintem a gitár a legjobb választás, de 3,5 évesen nem szóval kezdjen csak a zondorával :))
2010. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*zongorával
2010. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

figyelj, én úgy gondolom mivel magyarok vagytok válasszatok magyar hangszert! tudod lassan mindenki elfelejti a népi hangszereket. én a citerát ajánlom. nem bonyolult egy hangszer, nincsenek olyan nehézségei mint egy gitárnak, zongorának... és szerintem nagyon szép hangja is van nekem a kedvenc hangszerem.

http://www.youtube.com/watch?v=ipYyr6yo5kY

2010. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!