Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket zavar hogy nem lesz...

Titeket zavar hogy nem lesz tűzijáték helyette az árvizeseket támogatják?

Figyelt kérdés
Én megmondom őszintén.Zavar is meg nem is.Mert ha én lennék az árvizesek helyébe akkor minden fillér számítana nekem is.Más részről meg viszont sok ember örömét teszik tönkre azzal hogy nem lesz tűzijáték,vagyis lesz csak egy perces kb.Én nem Bp.-n lakom hanem a Balatonnál nálunk se szokott akkora hű de nagy tűzijáték lenni mint Bp.-n ne szeretem nézni akkor is ha csak 5perces kb.Ezzel pedig sok ember/gyerek örömét tezsik tönkre.Tudom kicsit önző vagyok de ez nem fair szerintem.
2010. júl. 7. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar, én sosem voltam még kint rajta. A tv-ben szoktam nézni, majd legfeljebb megismétlik ott a tavalyit, az is megfelel nekem. :)
2010. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!