Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket zavar hogy nem lesz...

Titeket zavar hogy nem lesz tűzijáték helyette az árvizeseket támogatják?

Figyelt kérdés
Én megmondom őszintén.Zavar is meg nem is.Mert ha én lennék az árvizesek helyébe akkor minden fillér számítana nekem is.Más részről meg viszont sok ember örömét teszik tönkre azzal hogy nem lesz tűzijáték,vagyis lesz csak egy perces kb.Én nem Bp.-n lakom hanem a Balatonnál nálunk se szokott akkora hű de nagy tűzijáték lenni mint Bp.-n ne szeretem nézni akkor is ha csak 5perces kb.Ezzel pedig sok ember/gyerek örömét tezsik tönkre.Tudom kicsit önző vagyok de ez nem fair szerintem.
2010. júl. 7. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, zavar. Hülyeség ez a hamis dilemma, hogy vagy árvíz vagy tűzijáték. Simán lehetne mind a kettő. Ráadásul mindig vannak emberek bajban, és minden évben elmaradhatna a tűzijáték, vagy akár más állami rendezvény is. Csak az árvízkárosultak most nagyobb nyílvánosságot kaptak.
2010. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem a melegfelvonulás marad el??
2010. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A melegfelvonulást nem az állam rendezi.
2010. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar, annyira nem érdekel a tűzijáték.
2010. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem év vagyok vele egyedül így.Vagy mondjuk más kiicsit "hülyébb"rendezvény.És igen jól fogalmaztál lehetne a 2-őt eggyütt is,de hát...
2010. júl. 7. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem zavar!!!

minek nézzem meg minden évben ugyan azt?

-_-

igen is,adják oda az árvízkárosultaknak.

sokkal nagyobb szükségük van rá.nem tehetnek róla hogy mindenük elveszett!!

2010. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavar. amúgy sem szoktam nézni és most az elöntött területeken van szükség a pénzre.
2010. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van aki sokkal több kárt számoltat fel, mint amennyi valójában keletkezett. Istenem de jó lenne árvízkárosultnak lenni....
2010. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17:56, te nagyon lol vagy! de végül is igazad van. az is elmaradhatna

ami 100 millió elmenne az árvízkárosultaknak, az valójában nem is olyan sok pénz. egyébként én is egy tűzijátékkal jóllaktam, nem kell minden évben

2010. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

engem nem zavar. :D

az árvízkárosultaknak jobban kell a pénz, mint nekem a tüzijáték. :O

majd nézem ahogy a szomszéd puffantgat xD

2010. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!