Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lépik át a kisgyerekek,...

Miért lépik át a kisgyerekek, a járda repedéseit?

Figyelt kérdés

Miért lépik at a kisgyerekek a járda repedéseit?

Vagy ha pl.: rózsaszín és szürke kövekből van kirakva a járda, akkor miért csak az egyik színre lépnek?


2008. nov. 11. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nagyon mókás... :)
2008. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert a gyerek játszó lélek,és ezért mindenből játékot csinálnak.Ez olyasmi,mint amikor jó játéknak tartják,hogy a befagyott pocsolyákat lábbal betörik.
2008. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényszerbetegek,csak mókáznak!
2008. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Játékból. Emlékszem, mikor mi általános iskolás elsősök voltunk, nekünk is volt egy ilyen játékunk. Az iskola folyosója mozaikokból van kirakva, tarka színek mindenfelé a padlón, és azzal szórakoztunk, hogy mindig csak az egyik színre kellett lépni. Mivel kicsik azok a mozaikdarabkák, azért ez nem volt egy könnyű játék :-) de élveztük.
2008. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert aki rálép a "vonalra" az szerelmes!


és az abban az idoben, amikor ezzel jatszottunk, elég ciki dolog volt :)))

legalabbis en igy emlekszem


a mas szinu kovekre ugyanez :)

2008. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Kisgyerekek? Én 28 vagyok, de nem lépek repedésre. Miért? Mert szerencsétlenség ér, ha rálépek, tehát megszokás, ill. babona, na és van egy kis kényszeresség is benne.
2008. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Én kölyök koromban a zebrán mindig csak a fehér részre léptem! Aztán leszoktam róla, mert már nem tudok olyan kicsiket lépni.

:)

2008. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi voltam, én is így csináltam a mozaikos padlón, meg a zebrán, játékból. :) Néha még most is megszáll a gyermeki lélek, de most nehééz. Nagy lett a lábam! :D
2008. nov. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A "zebrás" dolog nekem is megvolt!Néha még ma is előjönnek ilyen bogaraim,de nem kényszer,csak játék...végülis mind gyerekek vagyunk,csak nőttünk egy picit!:)

Kisgyerekeknél meg abszolút természetes!

2008. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Ez az idegrendszer fejlődésével függ össze. Például felnőttkorban is (újra) megjelenhet ez a tünet egyes idegrendszeri betegségekben.
2008. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!