Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg van egy bizonyos...

Tényleg van egy bizonyos "belső hang", vagy nálam nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, de pár napja, már sokadszorra fordul elő, hogy szinte hallok egy hangot... döntések előtt.. választásnál. Olykor egyáltalán nem lényeges dolgok előtt/alatt. De tény, hogy érzem, és mindig úgy lesz.

Nem ismerős valakinek? :$

Mindenképpen jónak tartom a dolgot, de jól jönne, ha valaki megnyugtatna... :)


2008. nov. 10. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényelg izgalmasan hangzik! Biztos van valami ezoterikusan is megmagyarázható oka. De szerintem egyrészt szinte mindenkinek van ilyen, másrészt, nem hülyeség hallgatni rá.
2008. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne aggódj..ez jó dolog!Én hiszek ebben a belső hang dologban! sokszor érzek meg én is dolgokat...s utólag mindig olyan furán érzem magam,mert tényleg összejön pedig előtte semmi ráutaló jel nem volt! erre szokták mondani h női megérzés..:) de nem hinném h ez áll mögötte.
2008. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!