Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell koktélt készíteni?...

Hogy kell koktélt készíteni? (lentebb a leírás)

Figyelt kérdés
Jövőhéten érkeznek hozzánk vendégek és én szeretnék koktélokat csinálni, de úgy hogy magam kreálok,ez eddig okés is csak voltunk egyiptomba és ott hogy tudják ilyen rétegesre megcsinálni?(pl alul van a narancs felette a tequila és a végén meg az a piros édeskés valami) és akkor a másik kérdés olyan szirup vagy nem tudom hogy miaz hol lehet kapni és kb mennyiért?
2010. júl. 4. 11:49
 1/1 anonim válasza:

[link]

Én egy kanalat szorítok a pohár széléhez domború felével felfelé, ezen keresztül csorgatom bele az italokat. Azonos fajsúlyú italoknál a hőmérséklettel is tudsz játszani. Hidegebb lent, melegebb fent. Árak boltonként változók, ennek utána kell nézned a lakhelyeden.

2010. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!