Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell készíteni a szőkítő...

Hogy kell készíteni a szőkítő koktélt?

Figyelt kérdés

Sampon, víz,szőkítőpor, oxi? Miből mennyi, és hány %-os oxi?

Hogyan kell használni, csak simán megmosom mint a samponnal?

Ezzel mennyit lehet világosítani?


2010. okt. 27. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

látszik a kérdésedből, hogy nem értesz hozzá, ilyet pedig nem szabad otthon csinálni, de majd meglátod..


én fodrász vagyok.

az oxi attól függ, mennyit szeretnél világosítani. én ugyanúgy viszem fel, mint a hajfestéket, választékról választékra. ha csak keveset szeretnél világosítani, ne használj oxit, helyette 80 fokos vizzel keverd el.

2010. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Úgy csináld hogy, 2csomag szőkítő por, az kb.70gr, ahhoz 9%-os oxigenta, 120ml (2dl)és amit használsz sampont, abból tegyél bele 30ml-t.Aztán nézed hogy mennyire szedi, kb 30-40 percig hagyd rajta a hajadon.Nem árt ha veszel kímélő ampullát: [link]


Igaz hogy drága, de ha nem akarod a hajad tönkre tenni, akkor megéri.Több ampulla van benne, vitaminos, hajvédő és nyugtató.Nekem így nem ment tönkre a hajam.


Utóbbi hozzászólónak annyit üzennék, hogy nem azt kérték hogy kioktassák!Gondolom te egy arrogáns fodrász vagy.

Miért ne próbálhatná ki ha akarja???


Üdv!

2013. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Még annyit hozzáfűznék, ha ráfestesz a festékhez már csak 3%-os oxit használj!Nagyon fontos megemlíteni, hogy a szőke haj különös odafigyelést igényel!Hajmosás után mindíg használj balzsamot, pakolást!Ha nem tetszene a színeredmény, hamvasító sampont használj az eltünteti a sárga pigmenteket.Itt egy speciális ápoló:



[link]

2013. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!