Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha változik az aláíràsom?

Baj ha változik az aláíràsom?

Figyelt kérdés
Mondjuk még a jogsimon teljesen kiírtam a nevem,de már az új személyin nem, vagy például régebben kissebb betűvel írtam, mostanra meg nagyobbal. Hogyan állapítják meg hogy hiteles az aláírás mert ennyi erővel hamisíthattam is?

2019. febr. 23. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is mindig változtatom, de vannak betűk amiket évek után is ugyan úgy írok a nevemben is meg amúgy is.

Ha nem lesz olyan ügyed ugyse fogják nézni, meg nincs két teljesen egyforma aláírás.

2019. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami a személyiden van aláírás az ami hiteles. Most hogy máshogy írtad alá, onnantól számítva akármilyen hivatalos papírt írsz alá, csak ezzel a hasonló módszerrel hiteles. Ami a jogsidon szerepel aláírás az igazából nem oszt nem szoroz semmit, ha csak nem azt használod személyiként.
2019. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!