Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet nyáron egyedül...

Mit lehet nyáron egyedül csinálni?

Figyelt kérdés
Kövér vagyok, így sokan elsőre ítélnek, és alig van 1-2 barátom...
2010. jún. 30. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni, gépezni, besegíteni a házimunkába, takarítani, főzni, varrni, biciklizni, sétálni, kertészkedni, úszni, nyelvet tanulni... szóval egy csomó mindent, csak gondolkozz :)
2010. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Balaton közelébe laktok?? Ha igen biztos van olyan hely ahol ingyen lehet fürdeni.
2010. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bírod is az egyedüllétet, menj el valahova sétálni! Pl. én is ezt fogom, szokásosan senki nem ér rá holnap :S
2010. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is egyedül voltam ma
2010. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én minden nap egyedül vagyok :(

Különben BP -en lakom.

2010. jún. 30. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
az hogy vannak e haverjaid nem csak attól függ hogy kövér vagy-e, hanem hogy mien ember, ha jófej meg minden akk meny ismerkedni, én mondjuk egész nap itthon ülök és mégis van egy csomó barátom. Hidd el vannak olyan emberek akik nem 1.re itélnek.
2010. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!