Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dél-amerikai, mexikói,...

A dél-amerikai, mexikói, "latin" emberek a való életben is olyanok, mint a filmekben, sorozatokban?

Figyelt kérdés
Rengeteg szappanoperát láttam már,és mindegyikben teljesen ugyanolyanok szinte a szereplők,a dél-amerikaiakra gondolok,pl.brazil,argentín,kolumbiai,vagy a mexikóiak is,teljesen egy kaptafára megy,mindenki hangos,kiabálnak,teljesen más az életszemléletük,sokkal optimistábbak mint mi,jókedvűek,mindennek tudnak örülni.A viselkedés kultúrájuk is más,náluk természetes a tesit kontaktus,érintkezés.Nagyon temperamentumosak,olyan igazi életvidámak.A való életben is ilyenek?Tudom,hogy a sorozatok,filmekben meg van írva,hogy kell viselkedni,eljátszani egy szerepet,de gondolom van köze a valósághoz nem?Egyébként nekem nagyon tetszik ez a típusú életszemlélet:)
2010. jún. 30. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, például máshogy mozog a szájuk, mint ahogy beszélnek.
2010. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez engemet is nagyon foglalkoztat, pedig férfi vagyok ráadásul. A latinos temperamentumú ember eltér az átlagos északeurópaitól, a besavanyodott magyartól meg pláne.

Én nem, de a családomból többen jártak Ecuador-ban. Ott él a nagybátyám, oda nősült 25 éve. A húgom, aki többször járt kint, ő megerősítette, hogy: Ott az emberek elsősorban ÖRÜLNI SZERETNEK és nem panaszkodni, meg szitkozódni. Könnyebben elfogadják a sorsukat és azon vannak, hogy nem a csodát várják, hanem azt nézik, hogy ők mit tehetnek a dolgokért. Kifejezetten életigenlők, szeretik a bulikat, partikat, nagyon hamar egy nagy fieszta lesz abból, ha győz a focicsapatuk vagy valami jó történik. A családoknak fontos az összetartás és a rendszeres összejárás. És nem arról beszélnek, hogy ki mennyit keres!!! Ez nem érdekel ott senkit. Nem irigyek. Ha valakinek valami öröme van, tudnak együtt örülni és nem b...ódnak meg, nem frusztráltak. Pedig azért ott aztán pláne nem csak szappanoperiszttikus gazdagság van ám. A széles átlag messze rosszabbul él, mint nálunk és mégsem siránkozik. Én is azért vagyok csodabogár a környezetemben itt Magyarországon, mert bennem is egy ilyen fószer veszett el, én sem tudok besímulni az ilyen: "szr az élet hm, hm.... lesz még szrabb is" típusú mentalitásba.

2010. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kaptam is a pofámra már ezért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__103..


A kérdést én írtam ki.

2010. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!