Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nehéz - lehet...

Tudom, hogy nehéz - lehet nemigen lehetséges - de valaki elmagyarázná - vagy adnátok olyan anyagot - hogyan kell mélyen hörögni?

Figyelt kérdés

Sehogy nem akar menni.. vagyis nincs benn erő, vagy nemtudom... max sima levegő kifújást tok jól mélyen - és még azt is csiszolni kéne..

kb ilyenre gondoltam, amikor a mélyhörgős részhez ér:


[link]


Válaszokat előre is köszönöm...


2010. jún. 28. 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Fúhh, ezzel most tényleg megfogtál. =D

Nem tudom, hogy mi a titka, nekem mondjuk megy, de nem érzem azt, hogy különösebb nehézséget okozna a hörgéskeltés. =D

Talán próbáld meg először úgy, hogy összeszorítod a fogad, és a torkodat elkezded "belülről nyomni". Mintha erőlködnél, és közben próbálj meg hangot kiadni.

2010. jún. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, valakinek megy a mély, valakinek meg tanulni kell :D.

Rendben, majd megpróbálom :)

2010. jún. 28. 14:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem lettem sokkal előrébb lehet én csinálok vlaamit rosszúl xD (sima hörgés megy, csak mély nem)
2010. jún. 29. 00:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!