Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Füves ciginél, ha rendes...

Füves ciginél, ha rendes ciginek a füstszűrőjét használjuk, gyengébb lesz a hatás, "fenn akad" rajt a THC?

Figyelt kérdés

Csak mert eddig mindig azt láttam/hallottam, hogy mindenki maga csinál tip-et hozzá.

Kérem, olyanok válaszolnak, akik tapasztalatból beszélnek, vagy megbízható forrásból informálódtak.

Anyázáson csak mosolygok egy jót, ne fáradj :)


2010. jún. 25. 18:02
 1/8 anonim válasza:
51%

ismerősem füvezett pár évig

már kb. 1 hónapja egy elmegyógyintézetben van mert egy hatalmas subja van. Egyébként 21 éves korában derült ki róla h. paranoid skizofréniája van.



Csak így tovább ;)

2010. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
subja?
2010. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevésbé hat, igen. Nemtudommér:) De ha már csak szűrőt használsz szurkáld meg legalább lyukacsosra, de jobb a tip.
2010. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sose próbáltam szűrővel de azt mondják hogy úgy ahogy mondtad "fenn akad". Szal csigával helyettesítik a füstszűrőt:D
2010. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
szerintem meg fű helyett apád f.szát szívd
2010. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondta hogy ezen csak egy jót röhög :D
2010. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Mindegyiket :D


(most vettem csak észre, "Kérem, olyanok válaszolnak" helyett természetesen válaszoljanak.ot akartam..)

2010. jún. 25. 18:22
 8/8 4/20 válasza:
A füst szűrő gyengíti a hatást. Azt ajánlom használj vapourisert. Max hatás minden karos anyag nélkül nekem ez van keress rá: Pax by ploom
2014. szept. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!