Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fürdő szivacsom amit...

Van egy fürdő szivacsom amit fürdés előtt szeretek megszagolgatni. Csak én csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Szóval baba tusfürdőt szoktam rá tenni és azzal fürdök, de még mielőtt ezt megtenném vagy bevizezném a szivacsot, meg szagolgatom. A tusfürdő illata miatt és vagy 30 percig csak "ízlelem." Csak velem van ez? Hogyha igen akkor van erre valami kifejezés hogy ez mi lehet?

2018. szept. 18. 21:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem hozzá tenni hogy a végén mikor végeztem a mosakodassal szeretem nézni illetve jó látni ahogy a szivacsbol preselem ki a habot.
2018. szept. 18. 21:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a Föld nevű bolygónkon több milliárdan élünk, ezért valószínűleg nem te vagy az egyedüli. Bárkinek lehetnek ennél jóval furább szokásai. Ha téged ez tesz boldoggá, és nyugtat meg, akkor tedd. :)

A fogalom, amit keresel, valószínűleg a fétis kifejezés, neked fürdőszivacsos fétised van.

2018. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!