Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon (rendes fürdő, nem...

Strandon (rendes fürdő, nem Balaton) lehet pólóban fürdeni?

Figyelt kérdés
Direkt ilyen fürdő póló. Uv szűrős. Nem szeretnék leegni. Meg szégyellem is kicsit a testem. De láttam már,hogy valaki pl trikoban fürdött egyik Pesti strandon. Valahol lehet,valahol meg tilos? Vagy hogy van ez.

#strand #medence #fürdés #fürdő #póló #szégyenlősség #Balaton #pólóban fürdeni #pólóban fürdés
2018. júl. 31. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
NE SZÉGYELLD A TESTED! :(
2018. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Akik beöltöznének szkafanderbe a strandon, azok szégyellik a testüket, de azt, hogy nem egészen okésak, meg nem tudják elfogadni magukat, meg megfelelési kényszereik vannak, meg millió egyéb dolog... na, azt nem szégyellik.
2018. júl. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Így jobban feltűnő, hogy szégyelled a tested. Senki nem foglalkozik strandon a másik véleményével.


Íme egy recept, ami segítségével nem fogsz leégni:

Egy kis olajos dinsztelj meg apróra vágott vöröshagymát. Utána tedd bele a karikákra vágott pár szál sárgarépát. Főzd enyhén puhára.

Aztán köretként, vagy magában edd meg így.

És nézz még utána a neten, hogy milyen ételekben van még karotin.


És miért is szégyelled a tested? Nem volt időd tán lefogyni? Nem volt elég majdnem 1 teljes év? Tavaly ősztől egészen idén májusig?


Szerintem irtó ciki ilyen pólót felvenni.

2018. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, elég sokat fogytam, nem is ezzel van a probléma. Hanem, inkább a striak miatt, meg, hogy elég szőrös vagyok.
2018. júl. 31. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Striái majdnem mindenkinek vannak, még ha nem is sok, vagy feltűnő, de egyik barátnőm abszolút vékony, sportos alakja van, és vannak striái a növéstől. Amiatt hidd el, hogy valószínűleg senki sem fog lenézni. Szőre is van mindenkinek, megsúsom, sokaknak be is jön. Vagy meg ez egy orvosolható probléma abszolút.

Ne szégyelld magad, attól csak rosszabb lesz. De ha mindenképpen fel akarod venni, vedd, ha erre van kitalálva, akkor biztos be lehet benne menni a vízbe, de inkább szeresd meg magad és ne szégyenkezz! ;-)

2018. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk amilyen húspiac van a strandokon...katasztrófa. Fél óránként el kell mennem hányni.
2018. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már a férfiak bolond többsége térdig érő rövid gatyába dugdossa a kis combikáikat tehát szégyelli a testét akkor ehhez a rucihoz a poló is dukál!
2018. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!