Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HOgy menjek el? Segítség

HOgy menjek el? Segítség

Figyelt kérdés
Ki akarok menni külföldre dolgozni au-pairként..már megvan a család és napokon belül indulnék..szüleimnek már kb fél éve mondom h ki fogok menni, de nem fogják fel..mintha meeg se hallanák..(amugy sem tulzottan jo velük a kpcsolatom..már elég régota..nem vagyok itthon boldog..de ink nem írom le hogy mik vannak itthon..) Holnap megmondom nekik hogy 2 nap és megyek Németbe. Azt már most tudom h nagy veszekedés lesz és hogy nem engednek majd, mit tehetnék? Menjek el csak ugy? Ha nem engednek is? Mert én midnenképpen elmegyek az már boiztos..nem bírom ezt.. amugy 18 L
2010. jún. 19. 15:18
 1/4 A kérdező kommentje:
jam a pénzem megvan a vonatjegyhez, induláshoz..
2010. jún. 19. 15:20
 2/4 Ammarilys ***** válasza:
nagykorú vagy... viszont kérdés h utána visszaengednek e..?:S
2010. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én is N.o-ban voltam au-pair. Mindenképpen nyugtasd meg őket, ha esetleg van képed a gyerekekről/családról, adj elérhetőségeket. És beszéljétek meg nyugodtan, mondd, hogy miért mész stb. Ígérd meg, hogy telefonálsz/msnezel velük naponta. Nehéz, de el kell engedniük, vissza nem tarthatnak, és értesd meg Velük, hogy Neked is könnyebb lenne, ha békében válnátok el huzamosabb időre.

Mindenesetre sok sikert!

2010. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsóó:)
2010. jún. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!