Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt màr valaki aki orvos/kórh...

Volt màr valaki aki orvos/kórház ellen pereskedett és megnyerte?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta hogy semmi értelme orvosok ellen pereskedni mert úgyis mindent megtesznek hogy engem hozzanak ki hibásnak.

2018. júl. 26. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Magyarországon? Erre csekély az esély. Bár ha találsz olyan ügyvédet... ki tudja? Az a baj, hogy ha jól tudom, nálunk nincs is olyan, hogy precedens értékű ügy, tehát ha valamilyen témában hoztak egy döntést, akkor azt veszik alapul.

Plusz valóban az orvosok ilyenkor zárnak, összetartanak. (Gondolom a ma neked, holnap nekem alapelvben)

De gondolj bele: Ha itt, kis hazánkban, egy betegben felejtenek egy műtéti törlőkendőt, vagy pláne egy érszorító (kohert), az az orvosok szerint NEM műhiba!

Pedig, ha szerintük ez nem műhiba, akkor mi számít annak??? Külföldön pedig vastag pénzekre perelnék be őket, de itt ez nem számít.

Szóval, ha találnál valami megfelelő ügyvédet, aki elvállalná, akkor esetleg.

2018. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Igen én is igy gondolom...

Sajnos 17 hetes terhesen megrepedt a burok, meg kellett szülnöm a babámat. Ez egy vasárnapi napon derült ki. Előző nap rohantam a korházba hogy a hasam eltünt, és vérzek. Volt uh, közölte az orvos hogy minden rendben, pibenjek, hazamehtek. Másnap is lapos volt a hasam, de jobban véreztem. Akkor már nem volt mit tenni.

A zárójelentésen az volt hogy 3 héttel kisebb volt a baba. Kérdem én, előző nap hogy nem vették észre hogy baj van???

Hozzá teszem hogy a 6. héttől szinte hetente mentem az ügyeletre hogy vérzek, volt hogy elöntött a vér. De senki nem tartott a korhazban..

Egy baba halt meg.. es nincs felelős.. :(

2018. júl. 28. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, igazán sajnálom a veszteséged. Együtt érzek veled. :'(
2018. júl. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. júl. 29. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!