Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez őrültség lenne ilyen korán?

Ez őrültség lenne ilyen korán?

Figyelt kérdés

Azt találtam ki hogy barátnőmet elszeretném vinni egy nyári "kiruccanásra", úgy hogy valahol foglalunk le szállást mondjuk két estére ,egyik nao megyunk erre meg arra,masik nap meg strandra mondjuk

És ezt augusztus vége felé terveztem

Akkor lesz 2 hónapos a kapcsolatunk.

Szóval arra lennék kíváncsi hogy ilyen korai szakaszában a kapcsolatnak hülyeség lenne ilyet tervezni? 18/fiu



2018. júl. 12. 01:11
 1/3 csatrad ***** válasza:

en ket honap utan nemetbe vittem 1 hetre, Neueswanstein, viragok szigete, europapark, visszafele meg stonehedge.

fel ev utan szakitottunk.

szoval jah nagyon hulye otlet es semmit sem fog segiteni

2018. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pár hónapos kapcsolatnak elég ha moziba,kávézóba,étterembe viszed. Vagy áthívid "filmezni" ;).
2018. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3-4 hónap között elvittem páromat egy vidéki városnézésre és 2 éjszakát töltöttünk lent. Még kevés is volt. :-) Illetve meghívtam, pedig egyébként a kölcsönösség elvét valljuk. Sokak szerint korai volt, de pont ez csak jó hatással volt ránk. Azóta túl vagyunk másfél éven. :-)
2018. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!