Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik akkor hogyha 13...

Mi történik akkor hogyha 13 éves vagyok a mellem elkezdett növekedni és már szörösödök is és még nem j9tt meg a havim?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Még nem jött meg?:S Nagy bajban vagy.


ÁÁÁÁÁ annyira kiakasztanak ezek a kérdések.

Ide figyelj kislány előbb utóbb megjön,de örülj neki ha minél később,az is lehet,hogy egész nyáron nem jön meg és az milyen jó,akkor mész strandra mikor akarsz stb stb.

De persze hiába magyarázom ezt neked,minek is...hiszen alig várod hogy megjöjjön,mert akkor nagykislány leszel végre és hogy az milyen szupii.


Ja és,hogy a kérdésre válaszoljak:MI TÖRTÉNIK?

Az fog történni,hogy valamikor MEGJÖN(ezt akartad hallani.nem?de.)

2010. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem én csak egy megértő vélaszra vártam ennyi!!!
2010. jún. 18. 13:12
 3/6 A kérdező kommentje:
és hogy ez baj vagy nem!!!!???
2010. jún. 18. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy későn válaszolok, de nem bírtam ki, akkora baromságot válaszolt az első emberke...vagyis engem idegesít a tudatlanság. Persze rosszat is jelenthet, de azért nem feltétlenül.

Én is valahogy így voltam nemi érés ügyében, és amikor a nálam 2,5 évvel fiatalabb barátnőmnek megjött, és nekem még nem, azt mondta, hogy az anyja szerint: "Úr Isten! Én már rég elvittem volna nőgyógyászhoz!" (mármint, ha az én anyám lenne)

Na, és 2 hónapra rá, 15 és fél évesen nekem is megjött. Ennyit erről. Csak későn érő típus vagyok, mint anyukám. Bár nem szabály, de általában az anyukát meg kell nézni, hogy neki mikor volt az első menzesz, és kb. hasonló lehet a lánya is.


Na ennyi.:)


19/L

2010. dec. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Az első válaszolóról még annyit, hogy ha nincs benne együttérzés, akkor ne válaszoljon. Persze tök jó, hogy nincs mensi, és lehet strandolni, de közben az iskolai védőnő, meg az osztálytársak is azon hüledeznek, hogy júúúú, aztaaa, neked még nem jött meeg? Ez a baromi idegesítő, hogy nem értik meg, hogy vannak ALKATI dolgok. Ilyenkor mégis a lányember fejében megfordul, hogy: "Basszus, már mindenki nővé érik, csak én vagyok itt egyedül a fejletlen kislány.:("


Szóval szerintem semmi gond sincs ezzel a kérdéssel.

2010. dec. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(első)

Na ne haragudj tényleg bunkó voltam.Csak azért nem volt bennem együtt érzés,mert nekem nagyon hamar megjött,elsőnek az osztályban és szörnyű volt,még 12 sem voltam.

Egyáltalán nem számítottam rá és nagyon rosszkor jött,az iskolában...mindenki erről beszélt és irigykedtek rám,hogy hogyan jöhetett meg hamarabb mint xy-nak aki sokkal fejlettebb,mint én(tényleg voltak akik nálam sokkal,de sokkal fejlettebbeknek látszottak,magam is csodálkoztam rajta).Egy darabig én voltam a téma az osztályban,amellett meg nem mehettem strandra a barátaimmal amikor akartam,nagyon rosszul éreztem magam és azt kívántam bár csak nem jött volna meg,még az is jobb lett volna,ha nekem jön meg utoljára.Nagyon rosszul viseltem a dolgot.

Mindig vigasztaltam a barátaimat,hogy ne várják mert sokkal jobb azelőtt.Nehéz megérteni számomra ezt,akkoriban nagyon lettem volna a helyedbe,fel a fejjel hidd el sokkal jobb helyzetben vagy mint én meg a hozzám hasonlók.

Még egyszer ne haragudj az előző válaszomért.

2011. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!