Skinhead vagy?

Figyelt kérdés
Humor kategória fljebb ;)
2010. jún. 16. 11:00
1 2
 11/20 anonim válasza:
65%

Hol élsz te ember ? Nehogy már sajnáld őket....

Ahol én élek ott minden éjszaka 2-5 betörés van városszerte és mielőtt azzal jönnél, hogy nem biztos, hogy cigányok megjegyzem, hogy azok mivel már nem egyszer látták őket csak te nem csinálhatsz semmit velük. Volt olyan hogy egy férfi megverte őket az éjszaka úgy hogy a mentő vitte el mind a 2őt és a rendőrök őt vitték be testi bántalmazásért.

A szomszédunkat fényes nappal kirabolták mikor nem voltak otthon. Elvitték az összes pénzt és aranyékszert.

14 vagyok ÉS NEM ILYEN VILÁGBAN AKAROK FELNŐNI !!!!!!!!!!!!!!!


Szebb Jövőt!

2011. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De azt kell lecsukni aki bünöző nem azt aki cigány.
2011. júl. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
[link] meg.
2011. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*nézzétek meg
2011. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

07-20 18:20

pffff...Na erről beszéltem...ki van mosva az agyad rendesen:)

Pont abba a korba vagy amikor mindenre kapható vagy...remélem kinövöd mert a gyűlölettől nem leszel jobb ember...Sőőőt...


Anyukád helyébe nem is engednélek ilyen emberek közé...én nem hallgattam az enyémekre...de most már köszönöm nekik ,hogy amikor látták mi történik tiltottak...és apám elzavarta a barátom...


De majd felnősz kicsi gyerek:)

2011. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jah és még valami...

A magyar ember is úgyanúgy megcsinálja ezt...azt meg te nem látod... Én nem mondom VAN cigány bűnözés...ez tény...De magyar is van-.-

2011. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
igen azvagyok, szintén 14 éves lány, és a szüleim is azok, és nem az összes cigányt utálom viszont, mert ennek ellenére van egy cigány barátom, de a többségét gyűlölöm.
2011. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

igen 18f


Dr MArtens Ben Sherman ilyen melegben ez maradt nekem xd

2011. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Na ácsi visszaolvastam, ti keveritek a szezont a fazonnal, a skinhead nem a náci :D szal nenagyon kevejrétek a skinhead EREDETI jelentése az hogy munkásosztályból jött kopasz ember a hülyék kedvéért lebutítva, nem náci vagy neonáci. Nem kötelező annak skinheadnek lennie aki rasszista, apám nem skinhead mégis utálja a cigókat és nem is kopasz... na?
2011. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.De viszont mivel NÉMET munkáspárt volt ők antiszemiták és Hitlert,Szálasit dicsőítik.
2011. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!