Skinhead vagy?

Figyelt kérdés
Humor kategória fljebb ;)
2010. jún. 16. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Még nem,de pár év mulva az leszek:((
2010. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
nem. büszke vagyok a véremre
2010. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
igen. és én meg erre vagyok büszke lány létemre ;)
2010. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
igen. és én is büszke vagyok a véremre, a hazámra, a nemzetiségemre. És amugy nem kell skinheadnek lenni ahhoz, hogy meglásd mit művelnek a politikusok a munkásemberekkel, és az országunkkal. Nem is lennének skinheadek, ha itt valaki már rendbe szedte volna az országot. De még csak egy kis réteg jött rá erre, az ország problémájára, így most mi vagyunk a skinheadek.
2011. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 skins válasza:
100%
igen
2011. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hungarista:)
2011. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

" Mindörökké skinhead leszek" - Hunnia

...és úgyszintén büszke rá


15/L

2011. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
NEM
2011. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
NEM.
2011. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Áhhh....Nem is értem őket:P

Nem is akarom...A legtöbb ilyen ember agresszív és valami komoly lelki problémájuk van amiért ilyenek amilyenek.

Én voltam ilyen társasággal együtt amikor volt egy ilyen beállítottságú barátom...fiatal voltam 15... És elvittek engem is magukkal...Persze hát idősebb volt...15 évesen meg úgy befolyásolják az embert ahogy akarják főleg ha hajlamos is rá..És az ilyen emberek ezeket a gyerekeket keresik akik nem tartoznak sehová nincs baráti körük és kicsit hajlanak a rock zene felé...Én is ilyen voltam.Sikerült is "barátokra" találnom...Akik aztán bántátok a romákat...elmentek este a házaikhoz és betörték az ablakot és ha az iskolába járt egy roma gyerek az folyamatosan bántották:(

És persze arról nem is beszélve,hogy mindig a politika volta téma...Akkor szerveződött a magyar gárda ...a jobbik...és csak ez volta téma..a zsidók a cigányok...a politikusok... Trianon...és akkor vettem észre,hogy lehet nekem nem ilyen barátokra van szükségem...akik ilyenekbe visznek bele...

És azért azt is tegyük hozzá ,hogy olyan roma családoknak az ablakaikat törték be ahol voltak gyerekek...azok mit tehetnek róla? :(

Szóval bajos ez...


24/L

2011. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!