Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell fizetni a TV2 akadémián...

Kell fizetni a TV2 akadémián a felvételiért és ha elvégeztem és levizsgáztam garantált a munka?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy jelentkezem a TV2 akadémiára, de még nincs meg a pénz összeg. De ha meglesz ugye a felvételiért nem kell fizetni? És ha már készen van és levizsgáztam tuti, hogy kapok munkát műsorvezetőként, mert arra jelentkeznék. És ha nem pont műsorvezető akkor tudnátok mondani amilyen állást kapnék a TV2nél?
2018. jún. 7. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem garantálnak és nem is állíthatnak olyat, hogy ha 100 diák jelentkezik és végez akkor 100 műsorvezető fog munkába állni. Az egész nem más mint valami OKJ-s képzés ahol az intézmény szerződésben áll a TV2-vel, így ők biztosíthatnak a gyakorlati órákhoz bizonyos szintű betekintési és részvételi feladatot. És ennyi, ha elvégzed lesz egy papírod amivel nagyobb eséllyel helyezkedhetsz el a médiumoknál. Ha keresnek ilyen munkaerőt, és ha megfelelsz az álláspályáztatás során.
2018. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ami végzettséget ezzel kapsz, az nem OKJ, ők egy felnőttképzési intézmény szimplán.

Felvételi díj nincs, ha meg van a tandíjra való, ha nincs. :D

Műsorvezetőként nem kapsz munkát! Gondolj már bele! Jó pár éve indítják már a műsorvezető szakot, senki nem került képernyőre közülük. Egyrészt a legtöbbjük béna és tehetségtelen, másrészt nem vagy celeb. Ha a műsorvezetés a célod, törekedj inkább arra, hogy celeb legyél, úgy nagyobb esélyed van rá, hogy kapsz 1 hét műsorvezetési lehetőséget a FEM3 caféban...

Más állást meg a tanfoyam elvégzése után nagyon kicsi eséllyel kapsz. Először gyakornoknak kell menned, majd fél év, 1 év ingyen munka utána kínálnak neked egy kb. minimálbér szintű, vagy attól kicsit magasabb összeget. A sok 100ezres fizetések szép álmok csupán. De tégy egy próbát! Sok ember k*rvára el van tévedve a média világával kapcsolatosan. Akkor látsz bele, ha benne vagy, vagy jársz egy ilyen tanfolyamra. Aztán lehet jól kiábrándulsz belőle. A puding próbája az evés!

2018. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!