Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghallgatnátok és mondanátok...

Meghallgatnátok és mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Egyházi rádióban korábban is tevékenykedtem, de verset még sosem mondtam fel műsorra. Most elérkezett ennek is az ideje, egy netes rádiónál, ahol jelenleg vagyok, szükség volt erre is. Megpróbáltam mindent beleadni, de tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy Latinovits, aki pedig hibátlanul adta elő ezt a verset. Szívem szerint még van mit fejlődnöm, de kíváncsi lennék mások véleményére is.

www.gfhf.hu -Belépés- Látogatóknak -Gerhardus Rádió- Miért szép? -Tóth Árpád: Csak ennyi


Ez nem reklám! Valóban csak erre az egy versre lennék kíváncsi, és őszinte véleményeket kérnék, ha lehet, irodalomkedvelő és versértő személyektől.


Előre is nagyon köszönöm!


24/L


2010. jún. 16. 02:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicsit sietsz. Nem jönnek ki az érzelmek. Sok a "nyam-nyam" hang. :D Ehez a vershez több "tűz" kéne. Alapból jó. de aért még lehet csiszolgatni. Te egy csiszolatlan gyémánt vagy. :)
2010. jún. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!