Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vége lesz ennek valaha is?

Vége lesz ennek valaha is?

Figyelt kérdés

Kb 2.-3. éve nem szívesen veszek részt családi programokban. Próbálom kerülni a családomat. Még a kerülés előtt végig úgy éreztem, hogy lekorlátoznak engem,

és még sorolhatnám. Az az igazság, hogy látszólag mindent megtesznek, de látszik rajtuk az, hogy képmutatóak, képmutató a boldogságuk és mindent körbevesz ez

a képmutatóság. Én ebben nőttem fel, és mérges vagyok rájuk, hogy miattuk lettem ilyen. Mostanra már az az egyetlen vágyam, hogy egyedül élhessek pedig most

leszek még csak 17. Mikor muszáj elmenni ilyen családi ebédekre hatalmas feszültség van bennem, egyszerűen utálom őket, ez a helyzet. Utálom ezt a képmutatást,

aztán mikor erősködnek, hogy mondjam el valamiről a véleményem, akkor én elmondom és megsértődnek, meg kipakoltatják velem a szobámat meg ilyesmi. Egyfajta hányinger érzet fog el ha arra gondolok, hogy a családommal keljen lennem.

Ezek miatt kb már olyan vagyok mint pl Dr.House vagy bármilyen negatív életunt karakter. Hozzáteszem ezért lett a kedvenc sorozatom is.


2010. jún. 14. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A szülök semmit se csinálnak "képmutatásból". A gyereknek sose lesz a szülővel szemben akkora tekintélye, hogy anyu meg apu előtted játssza meg magát. Ha nem érdekelné őket, leszarnák az egészet, ezzel együtt téged is. Gondolkodj már, mielőtt kitalálsz valami önsajnáltatós hülyeséget.


Amúgy tudod én meg mit utálok? A sok hálátlan kölyköt, aki nem képes értékelni a szüleit. Majd ha neked is lesz gyereked, és meg tudod mivel jár ez a felelősség, talán észreveszed, hogy néha muszáj hazudnod a saját gyerekednek, csak azért hogy neki jobb legyen. Lehetnél egy kicsit hálásabb, és elnézőbb.

2010. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem lesz gyerekem, pont ezért baromság a család.
2010. jún. 14. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is ezt mondtam. Csakhogy a vélemény idővel mindig változik. Inkább mond úgy h most nem vállalnál gyereket. Később már úgyis akarsz. :P
2010. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!