Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan drága a Ferrero...

Miért olyan drága a Ferrero Rocher? Ez a kedvenc desszertem, de szinte sose vehetek, mert 1000 Ft 16 db. Miért?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom,de vagy 5éve ettem utoljára..ez ilyen elit desszert sajna
2008. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer vettem valameik boltban egy doboz ilyen Ferrero Rocher-hez hasonló deszertet, csak több volt benne (vagy 40) és 500FT volt. És az íze tisztára olyan volt, teljesen.
2008. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg próblj meg csinálni otthon,most nem jut eszembe a recept pontosan,de van több is,az biztos.
2008. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
A desszert nevet kell megfizetni ugyanugy mint a cipoknel es a ruhaknal is. A minoseget es a nevet.
2008. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a neten biztos sok ilyen recept van, meg a lidlben, meg az aldiban biztos sok ilyen kis "hamisitvány" van, ami biztos nem olyan finom, de az ára a valódi töredéke...

(én nagyon utálom ezt a desszertet, és már fél éve van egy teljes bontatlan doboz, amit ajándékba kaptam... szerintem már a szavatossága is lejárt...)

2008. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
elküldöd nekem?:P
2008. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert minőségi alapanyagokból készül, a mogyi drága, a golyó ostyája törékeny, nem olyan egyszerű gyártani (hát relatíve) és gondolom hosszú fejlesztési és tesztelési évei voltak, hogy olyan legyen a krém, hogy ne ázzon el az ostya stb. Másrészt külön van csomagolva szép papírba, és persze márkás is. De hamisítatlan, egyedi desszert a piacon. Bár nemis baj, hogy drága, legalább nem eszel mindennap, így még különlegesebb :) Most gondold el, ha fillérek lennének, ennél minden nap és nagyon hamar ráunnál. Akkor tök snassz lenne az egész, nem lenne olyan élvezet enni :)
2008. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
én sem támogatom a hamisítványokat, az egész hangulatát veszi el. ha maradsz az eredetinél, de ritkábban eszed, akkor egyrészt az egészségednek is jót teszel vsz, meg akkor megsokszorozódik az öröm, amikor mégis megengeded magadnak:) nem tudom hány éves vagy, de gondolj arra, hogy az előző generáció még tényleg csak az ünnepeken evett csokit, és lehet, hogy jobb volt az úgy... (amúgy fiatal vagyok és csokifüggő..)
2008. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
ja de ha már, akkor nézelődj aluljárókban meg kínaiaknál, ott lehet, hogy eredetit kapsz elég olcsón
2008. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:)))) megérte feltenni a kérdést, köszi a válaszokat, aranyosak voltak :)
2008. okt. 31. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!