Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez idegesítő?...

Szerintetek ez idegesítő? Info lent.

Figyelt kérdés
Sztetek idegesítő,ha egy weblapon egy ablak jelenik meg, h "Üdv a honlapomon!" és ha azt le OK-ozod megjelenik a weboldal?Kis közvélemény kutatás a weboldalom szerkesztéséhez :))
2010. jún. 14. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon, az biztos, hogy hogy nem nézném meg, hogy mit is tartalmaz.
2010. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, kurv@ idegesítő. :)
2010. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már egy ablak is idegesítő?
2010. jún. 14. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Idegesítő. És tudod, hogy miért? Mert kib@szottul felesleges.


Senkinek sincsen szüksége egy ilyen ablakra, csak azért, hogy egy tök értelmetlen üzenetet elolvasson és szarakodjon a bezárással.


Gondolom ilyen csili-vili kis mlap-os szart csinálsz.

2010. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is idegesítő, főleg, hogy egy csomó sz@r vírusos reklám is így ugrik föl, rákattintok aztán megnézem, szóval ne legyen ilyen, utálom.
2010. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mlap-os kis sz@r, hanem profi oldal...le vagy pontozva
2010. jún. 14. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
körbekérdeztem a körülöttem ülőket és mindenki ugyanazt mondta: idegesítő, zavaró dolog, sőt, páran azonnal kilépnének, meg sem néznék az oldalt
2010. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt se szeretem, ha a kezdőoldal nem maga az oldal (tovább a... na meg a flash intro és [skip] így, szögletes zárójelben apám). És ne is zenéljen, meg ne legyen hangja a menünek, mert van aki szeretne zenét hallgatni továbbra is, és a te oldaladat zárja a pause gomb előszedése helyett. És ne legyen nagyobb mint szép, ugyanaz néhány kilobyte-on elférne. Minden bosszantja legtöbbünket kissé, ami erősen kilóg ezekből az igen beérett alapkövetelményekből.
2010. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze...zenén, flash-en nem is gondolkodtam...de akk legyedem az üdvözlő szöveget!
2010. jún. 15. 10:45
 10/10 A kérdező kommentje:
*leszedem xD
2010. jún. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!