Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttál már olyan balesetet,...

Láttál már olyan balesetet, melyet soha nem fogsz elfelejteni?

Figyelt kérdés
Én igen és annyiszor eszembe jut, hogy szinte már zavar, rossz közérzetet okoz, felkavar, főleg, hogy minden nap azon a helyen kell elmenni. Mindig "jól" kezdődik a nap...
2010. jún. 13. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer, amikor vonattal utaztam, érzem, hogy a vonat tiszta erőből megáll (jól megfejeltem a szemben lévő ülés hátulját). Kiderült, hogy egy kocsi kiment a sínre és "bumm". Szerencsére nem mentünk olyan gyorsan, mivel nemrég hagytuk el az állomást. Szerencsére senki sem sérült meg, csak a sofőrnek lett agyrázkódása vagy mi...
2010. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
leestem a hintárol:D:D
2010. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy kereszteződésnél mentem át (szabályosan), amikor egyszer csak előttem két kicsi BUMM... Igazából csak összekoccantak, szerencsére nem lett senkinek semmi baja, de nagyon megijedtem, mert olyan volt, mintha a semmiből kerültek volna elő és szó szerint az orrom előtt ütköztek össze. Ha léptem volna mégegyet, akkor engem is elsodortak volna.
2010. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt! Kétszer karamboloztam már életemben. egyszer jöttem apukámmal és az öcsémmel a nagyitól. tudni illik,hogy egy kereszteződés mellett lakunk. Megyünk át a kereszteződésen amikor egy nőci úgy nekünk jött az opeljével, hogy a mi Suzukink totál károsra tört. Az öcsémet a mentő vitte el, felszakadt a szája 14 öltéssel varrták össze. Én a lábammal kirúgtam a pörgés közbe az ablakot és félig kilógtam az ablakon csak elkaptam azt a kapaszkodót a kocsiban. Ez volt a szerencsém. A nőci kiszállt az autóból és elkezdett nekünk pattogni,hogy fizessük ki a kocsiját meg h feljelent stb. Én meg mondtam neki,hogy húzzon vissza a r*hadt k*csög anyjába. Nézze meg mit csinált az öcsémmel. Nem mi voltunk a hibásak hanem a nőci, a rendőrség megbüntette.


Egyszer anyukámmal mentem Nyíregyházára amikor egy ukrán kocsi beelőzött az ellőttünk lévő kocsi elé az megállt anya pedig nem tudod már lefékezni. Itt csak a térdemet ütöttem meg.

Az első sokkal nagyobb traumát okozott nekem.


13/L

2010. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,kettőt.Egyszer egy kamion borult az árokba a főúton ahol éppen autóztunk.A másik esetnél pedig egy lányt gázolt el egy autó az egyetem előtti zebrán.:(
2010. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy szilveszteri éjszakán flangáltunk Pesten és láttuk h a villamos levágta egy ember mindkét lábát mert becsúszott alá nemtom hogyan.. Áh szörnyű volt!!
2010. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

márciusban az egyik barátnőm beleesett a Balatonba és a kövek úgy felszakították a fejét, hogy ömlött belőle a vér, nem lett más baja, de eléggé megijedtem.

Szombaton elütöttek egy biciklist és láttam ahogy beteszik a mentőbe...

más nem volt.

2010. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb 7 éves voltam,apuval mentünk valahova,álltunk a zebra előtt.A lámpa piros volt,de pár pillanatig nem jött egy autó sem és egy ffi elindult a zebrán,alig hogy elindult,elütötték,és szétcsapta az autó a fejét.
2010. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 hete leestem a 1,5m magas színpadról. Majdnem ottmaradtam. 14/L
2010. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tavaly télen a jég miatt lecsúszott egy kamion a hídról, áttörve a korlátot, rá egy híd alatt kerékpározó férfire.

Elég durva volt. Az egész kamion lecsúszott (6-7métert zuhant, és utána még csúszott) és felborult a szemem láttára. Nagy szerencse, de senki sem halt meg. A kamion sofőrt és a biciklist súlyos sérülésekkel szállították a kórházba. Én messzebb voltam, de 300m-ről is ijesztő volt főleg, hogy az egészet láttam.

Néha jut csak eszembe, amikor meglátom a fűbe azokat a milliméteres műanyag díszeket amiket szállított a kamion.

14/f

2010. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!