Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Medencés bulim lesz mit...

Medencés bulim lesz mit játszhatnánk? Házilag nem tudok csinálni ugródeszkát?

Figyelt kérdés
10-en 1-2-en leszünk. 13/L van egy kisebb csúszda, de tényleg nem nagy szinte akármit meg tudok valósítani!
2010. jún. 12. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Először a szövegalkotási alapismeretek elsajátítását valósítsd meg.
2010. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Házilag biztosan nem tudsz sem csinálni, sem apuval csináltatni ugródeszkát,mert ahhoz speciális fa kell, nem olyan, ami eltörik alattatok, ahogy meghajlik.
2010. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Á:( Kár.
2010. jún. 12. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dobáljatok köveket a medencébe!
2010. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem, lehet házilag ugródeszkát csinálni falusi módra! :D Kell fogni egy jó vastag deszkát, ami elég strapabíró, lehetőleg bevonni valami csúszásgátlós anyaggal, és alárakni két atom nagy rugót... csak úgy repül róla az ember! :D Viszont szerintem nem érdemes! Igen balesetveszélyes! Gondolom nem olyan mély a medence, ha valaki rosszul esik, talpra/fejre komoly baja is lehet, én nem vállalnám be a felelősséget! Tizen akárhány gyereknek nem lehet megmagyarázni hogy ésszel, véletlenül is lehet nagy baj! Inkább ugráljatok csak a medence széléről! Azt is csak óvatosan... Inkább bombát! :D
2010. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!