Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi okozza az indokolatlan...

Mi okozza az indokolatlan röhögőgörcsöket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor az ember tényleg nem tudja megmondani, hogy mi olyan szórakoztató, és képtelen abbahagyni a nevetést..vagy éppen a sírást..hirtelen rátör a zokoghatnék, de nem tudja az okát..(nem kérek olyan válaszokat, hogy forduljak elmeszakértőhöz, és hasonlók..szerintem ilyen kellemetlen helyzetek elvétve minden egészséges embernél előfordulhatnak)
2008. okt. 29. 15:17
 1/3 anonim válasza:
58%
vigyoritis :)
2008. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Sokat láttam már, de nálam egyszer sem forult elő :) szerintem valami nevetésszerű lehet, pl aki sokat nevet arra könyebben rájön ilyesmi...

Járj utánna olvasgass :D

2008. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez túl nagy érzelemlöket. Pl aki terhes, változó korban van, vagy más olyan helyzetben, amikor nem mindig képes kontrollálni az érzelmeit, olyankor van ilyen leggyakrabban. Pl röhögsz mint az állat egyik pillanatban, a következőben meg elbőgöd magad és fogalmad sincs miért...olyankor vagy pihenj le egy picit, hátha a fáradtságtól jött elő, vagy hideg vizet igyál.... :))) Tudom milyen ez, most szültem :D
2008. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!