Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből állhat egy teszt írás?

Miből állhat egy teszt írás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Munkát keresek és kb. 10 perce hívtak az Auchan-ból, hogy hétfőn menjek be tesztet írni. Életem első lehetősége, mivel pályakezdő vagyok. Valaki megtudná mondani, hogy egy ilyen teszten milyen kérdésekre lehet számítani? Az üzlettel kapcsolatosak, általános vagy vegyes? Csak mert jó lenne kicsit rákészülni, ha lehetséges.
2010. jún. 12. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
matek kérdések...
2010. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
huuuu az egy baromság. Én voltam 2éa fél órás ,4 részből áll. Az elsőben le kell írnod de pontosan hol és mit tanultál dolgoztál és tapasztaltok. De ez is oldalakon keresztül.Aztán van matek teszt meg logika.meg ügyességi..sztem elmenni sem éri meg a fizetésről meg ne is beszéljünk
2010. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemecsek74 válasza:

Itt fel tudsz készülni: Tesztírás | Facebook

[link]

Tesztírás.

2015. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!