Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ha valahol...

Mért van az, hogy ha valahol meglátunk egy ismerőst, aki felénk jön, úgy teszünk, mintha nem vennénk észre, amig oda nem ér hozzánk?

Figyelt kérdés
Magamon azt vettem észre, hogy ez szinte mindenkinél így van,akárkivel találkozom, és általában kölcsönös, és még akkor is, ha előre beszéltük meg a találkozót. De mióta rájöttem erre, próbálok rajta változtatni, és mostmár gyakran, ha meglátok egy ismerőst (akár véletlen, akár megbeszélt), próbálok ránézni, amig oda nem ér hozzám.
2010. jún. 11. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert visszafogja magát az ember :D

most mondok egy pl-t

pl hogyha valaki elesik melletted, vagy leejt valamit akkor azt se nézed meg annyira és próbálsz úgy csinni mintha észre se vetted volna kivéve ha naon vicces a helyzet.

2010. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert egyfolytában mások véleményétől parázunk, ne nézzenek már hülyének, hogy ott vigyorgok és integetek egyedül, inkább rá sem nézek addig a másikra, mert akkor mindig röhögnöm kell :)
2010. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!