Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem bírom ki a...

Úgy érzem nem bírom ki a ballagást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ballagási próbákon, vagy csak ha énekelünk közösen vagy akármi rám jön a sírhatnék. Persze az osztály előtt nem akarok sírni, de néha nem bírom megállni és könnyezek. Olyan rossz belegondolni hogy már csak pár napot leszünk együtt. Úgy érzem nem bírom ki, ráadásul verset is mondok majd :S Mit tehetnék? Bár nem hiszem h ez ellen lehet. Vagy ez normális?
2010. jún. 11. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.Az én lányom is végig sírta az egészet.Nincs ezzel semmi probléma.Biztosan nem te leszel az egyetlen!

Sok sikert a továbbiakban, az új sulihoz, a választott pályához!

2010. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. jún. 11. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
:D
2010. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi a szerenádon sírtunk csoportosan. =D Holnap meg ballagás...
2010. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is ez volt,minden egyes próbát végig bőgtem,sőt már az egyel fölöttem lévők ballagását is,majd eljött a ballagás,meglepetésemre sírás helyett,végig nevettem,untam az egészet. :DA ballagás nem feltétlenül egyenlő az elszakadással,rengetegszer összefuthattok,osztálybulikat tarthattok,ez osztály közösség erősségétől függ.
2010. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Csak én örülök, h végre megszabadulok az osztályomtól? :D
2010. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi búcsúztatuk a 8. és hát mikor gyertyával álltunk és egy szép éneket énekeltünk megkönnyeztem eléggé :)
2010. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!