Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy álljak bosszút a magyarta...

Hogy álljak bosszút a magyartanárnőmön?

Figyelt kérdés

8.-os magántanuló vagyok, ma volt vizsga. A kedves tanárnő kezdetek óta utál, ma pedig vizsga után közölte, hogy csak azért engedett át, hogy többet ne kelljen egymással kapcsolatban állnunk (holott szerintem nem is buktathatott volna meg, mert az anyag nagy részét tudtam, csak direkt azt kérdezte, amiből tudja, hogy gyengébb vagyok, az irodalomra megtanult verset pedig nem hagyta végig mondani). Utána pedig közölte, hogy egy nagy nulla vagyok. Kedden lesz a ballagás (csak néző leszek, nem vonulok), és valahogy bosszút akarok állni így a végén, amiért meg akart szivatni (mikor még jártam suliba, akkor is rendszeresen űzte eme remek hobbit), aztán még szándékosan meg is bántott. Mindezt úgy, hogy semmiképp nem mondható, hogy egy debil lennék, szerintem ez az írásomon is látszik... Még a napot is bánja meg, mikor vizsgáztatott, és 40 év múlva is emlegesse a nevem... De nincs semmi ötletem. -.- Szerintetek?

(A többi tanárral semmi bajunk nincs egymással, egyedül ő ilyen arrogáns.)


2010. jún. 11. 19:37
 1/7 haggyámán ***** válasza:
100%
Büntesd meg úgy, hogy bekerülsz egy nehéz gimnáziumba/középiskolába, és a magyarod dicséretes lesz. Ezután mutasd meg neki. Szerintem ennél nagyobb bosszú nem lehetséges egy tanárnak.
2010. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, de nem tudom, mennyire érdekelné... De azt hiszem, mindenképp a bosszú része lesz. :D Azért valami más is kéne a ballagás örömére. Legszívesebben már ma a képébe vágtam volna a véleményem, csak most még átírhatta volna a jegyet...
2010. jún. 11. 19:45
 3/7 haggyámán ***** válasza:

Hát akkor esetleg ha ő és egy olyan tanár, aki a magyar tanárral nincs jóba beszélgetnek, menj oda, és "köszönd" meg szépen, hogy milyen kedves volt a magyar tanárod, hogy "véletlenül" pont azt kérdezte, amiből rossz vagy, és azt se felejtsd el megköszönni, hogy ennyire lehúzta a vizsgádat.

Természetesen figyelj arra, hogy áradjon belőle az irónia.

2010. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kocsija, akkor tegyél mind a négy kereke mindkét oldalára talpas szögeket, a kipufogóba meg mélyen nyomjál be egy krumplit, amig a ballagást nézi. Ebben az a tuti, hogy amikor megy majd haza fáradtan, akkor elindul, mind a négy kerék defekt, sőt utána lefullad a motor, és el se tud menni az út közepéről. A többi autós ledudálja a fejét, autómentőt hív. Emlékezetes napja lesz, az már biztos.
2010. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az uccsó komoly xD
2010. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi :) Sajnos nem tudom, van-e kocsija, de ha sikerül kiderítenem, akkor ez mindenképp jó ötlet.

Eszembe jutott még egy. Ehhez tudni kell, hogy a tanárnőnek a köldökénél vannak a mellei, és mindig százéves kopott ruhákban jár (félreértés ne essék, nem ítélem el az ilyeneket, de ő elég érdekesen néz ki). Szóval az osztályfőnökömnek vinnék egy szál virágot, neki pedig egy melltartót díszzacskóban. :D Mikor beszélgetnek, odaadnám az ofőnek a virágot megköszönve amiket értem tett, aztán a magyartanárnőnek is az ajándékot, azzal a szöveggel, hogy remélem nagy hasznát veszi majd, és hogy büszke lehet magára, amiért sikerült egy diákjával egy életre megutáltatnia hőn szeretett hazája nyelvtanát és irodalmát (erősen hungarista a nő). Megköszönném, hogy rávett a sportra, mikor rendszeresen kiküldött lemosni a sminkemet, és hogy megerősítette bennem azt az elméletet, miszerint mindenki magából indul ki (mikor közölte velem, hogy egy nagy nulla vagyok).

Szerintetek túl erős? Egyébként alapjában nem vagyok tiszteletlen a felnőttekkel, meg úgy senkivel sem, de akkor szerintem jogosan elvárhatnék minimum annyi tiszteletet én is, hogy ne szivasson szándékosan, és ne alázzon le, mert ezt még a saját Anyámtól sem viselem el. :S

2010. jún. 14. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a te verziód tetszik a legjobban. A kocsiját ne tedd tönkre (tudom, hogy elévült a kérdés), mert a családtagjaival is kiszúrhatsz.


Végül valamelyiket megcsináltad, vagy nem lett semmi belőle?

2012. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!