Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most k*vás? Szerintetek?

Ez most k*vás? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Készítettem magamról 2 új fotót, de melltartóban vagyok rajtuk. Felraktam őket egy közösségi oldalra, de úgy, hogy ilyen fekete csíkkal, meg hasonlókkal elfedtem a melltartómat, mert nem tartozik az elveim közé, hogy a világhálón mutogassam magam. Viszont nem tudom... talán még így is gáz...
2010. jún. 11. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem...énis tettem már ki ilyet :)
2010. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek készítetted akkor a fotót? Melltartósat, de elfeded. Miért nem vettél fel egy pólót, topot, bármit? Ez a kérdés így értelmezhetetlen.
2010. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De hogyha letakartad a melltartót, akkor mi értelme volt olyan képet felrakni amin úgyse látszik?

Vagy végülis akkor mit is szerettél volna mutatni magadból, tested többi részét? Mi volt a célja akkor?


Egyébként talán nem k*rvás így, de szerintem nem sok értelme van az ilyen magamutogatásnak egy közösségi oldalon, nem értem miért kell ez, de te tudod.

2010. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ennek mi értelme?..meg is mutatod magad, de mégse..gondolom mésgicsak látszik a képen h.a kitakart rész mögött a melltartód van??

miért nem teszel fel normális ruhás képeket!!

mert ez így KU*VÁS!!!

2010. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon gáz.. Nem sok értelmét látom ennek a melltartóban fotózkodásnak, akár eltakarod akár nem.. Ezek a képek nem olyan helyre valók, ahol mindenki látja.. Hacsak nem akarod hogy r*bancnak nézzen pár ember, bár vannak, akik szerint ez természetes. Ha ennyire meg akarod mutatni magad, akkor valami víz mellett bikiniben fotózd le magad, az még oké. Tudom, hogy akkor is ugyanannyit mutatsz meg magadból, mintha fehérneműben lennél, azonban a bikini mégis más.
2010. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha kicenzúrázod, akkor nem k*rvás hanem nevetséges :D
2010. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pont hogy inkább bolondos.

De sztem se rakjál ki cenzúrázatlan, vagy egyáltalán itt-ott meztelen képeket, mert a napiszaron köcc ki

17 f

2010. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csinálsz képet...

1. minek melltartósat?

2. és ha már melltartósat...minek cenzúrázod ki??? :D

Szerintem ez nevetséges. Most csak menőzöl, hogy neked is van ilyen képed? Szerintem inkább ne állj be a sorba, vagy ha beállsz, akkor merjed vállalni.

2010. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felénk ez a szánalmas kategóriába tartozik. Jobb dolgunkban az ilyen lányokat rendesen kibeszéljük. Ne, kislány, ne csináld.
2010. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!