Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be lehet perelni valakit...

Be lehet perelni valakit ilyenért? Gyors válaszokat lécci

Figyelt kérdés
Az van hogy 1 hete osztálykiránduláson lefényképeztük ahogy az egyik tanárunk csuzdázik (-.-)És ezt a képet úgy külték nekem is én pedig tovább küldtem egy másik gyereknek akit tanít,ő meg megmutatta neki és aztmondta hogy fölrakja a netre (szerintem csak viccelt) de ha föltenné akkor aztmondta a tanár hogy beperel engem is meg őt is.(13 vagyok,tudtommal ilyenkor még nem lehet)Lehet ebből valami komolyabb dolog??
2010. jún. 10. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Be ám. Személyiségi jogok sértése miatt. Börtön nincs érte, de a szüleitek akár több milliós kártérítést is kifizethetnek helyettetek. És akkor ugrott a zsebpénz 40 évig.
2010. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Igen, tényleg lehet perelni. Csak az engedélyével tehetitek fel a fotóját a netre.
2010. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És mi a legrosszabb ami lehet?
2010. jún. 10. 14:26
 4/14 anonim ***** válasza:

Az nem elég rossz, hogy a szüleidet tönkreteszed?

Ha nincs lóvéjuk, akkor elárverezik a házatokat és hajléktalanok lesztek.

Egy jó ügyvéd szétszedi a családodat.

2010. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és mire az ügy oda jut, addigra már elmúlsz 14 és büntethető leszel.
2010. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek ehez (ugy gondolom meglátszik)

de nemhiszem hogy ilyen komoly lenne

2010. jún. 10. 14:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ha te ilyen okos vagy, akkor miért kérdezted meg? Tedd fel és meglátod.

A súlyos az lenne, ha börtönt kapnál érte. Mint mondtam, ez nem lesz belőle, de becsületsértésért már újságok is kifizettek pár misit emberkéknek. Egy feltétellel teheted fel. Nem utalhat semmi a személyiségére. Kitakarod az arcát. nem említheted a személyes adatait.

Ennyi

2010. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem én raktam fel.Akinek elküldtem megmár probáltam hivni de nem veszi fel ( ő 16 neki lehet börtön?)
2010. jún. 10. 15:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Börtön nem, de kemény pénzbüntetés. És mert te a a továbbításban részt vettél, neked is kijut belőle.
2010. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és nem beszélve a perköltségről, ami szintén 1 millió is lehet.
2010. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!