Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy fiú...

Szerintetek ciki, ha egy fiú olyan zenét hallgat, amikben nők énekelnek?

Figyelt kérdés

Mint pl. ez is:

http://www.youtube.com/watch?v=PbcTClDD-WU


Hallgattam egyszer suliban (nem ezt),mindegy mit,de nő énekelt benne,erre megkérdik tőlem a többiek: He' Bu*i vagy?


Szerintem ezt csak a hülye kis p*csfejek mondják,akik tán még azt sen tudják,hogy mit jelent az,hogy bu*i. Tudjátok,a kis általános iskolás p*csfejek.


De megkérdem azért,szerintetek ciki?


2010. jún. 6. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. nálunk egy csomó fiú hallgat ilyet.
2010. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nyugi, én például mostanában Taylor Swiftet hallgatok, vagy egy másik aktuális kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=Navl4fYI-Zk


Mondjuk akkor már ez inkább "búzásabb".


Vagy ez:

http://www.youtube.com/watch?v=fHvVoeE6SJk


Iszonyat flow van benne :)

Ne foglalkozz másokkal, valószínűleg szegényes a zenei világuk és nem tudják elfogadni másokét.


23/F

2010. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dellfil ***** válasza:
100%

Tényleg azok, ha azt a fiút tartják bu*inak aki a lányokat szereti.

Ne aggódj, még nem kötelező az azonos neműek szerelme, és még egyelőre nem tilos más neműeket szeretni.

Siess, mert nem sokáig lesz így.

2010. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha sp szintű sztárokat hallgatsz akkor temesd el magad, ha normálisat akkor nem érdekel :P
2010. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, de régen hallottam ezt a számot! És mennyire szerettem! :D


Szerintem nem gáz, sokan szeretik ezeket a számokat kortól és nemtől függetlenül. Példának okáért ott van a sok felnőtt férfi, akik munkába menet csak bekapcsolják a rádiót a kocsiban, és egész úton az megy. Ott se játszanak ám metált meg hasonlókat XD


Ha neked ez tetszik, akkor hallgasd ezt. A többiekkel meg ne törődj.

2010. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkozom velük,csak nem bírom,hogy néhány kis p*csfej,akiknek szerintem fogalmuk sincs a zenéről (nem mintha nekem olyan sok lenne),leszólják a másét mert Pl. az nekik nem tetszik,vagy nem tudom. Sok kis k*csög...
2010. jún. 6. 20:52
 7/9 A kérdező kommentje:
"nem sokáig lesz így." Ezt hogy érted?
2010. jún. 6. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem az a ciki, hanem ha énekli is
2010. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki.Mindenki azt hallgat,amit akar.(mostmár)Egyébként szerintem nincs semmilyen témában ciki dolog,hiszen a törvény keretein belül mindenki azt és úgy csinál,amit és ahogy akar.Olyan törvény pedig nincs,ami kimondaná,hogy "ezt ne csináld,mert ciki".Szóval ez az egész "ciki" dolog egy nagy hül*eség.
2010. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!