Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet kicsinálni? Anyósom...

Hogy lehet kicsinálni? Anyósom pofán akart verni, kicsavartam a kezét szimpla védekezésből, erre megrugott. Mikor elengedtem, nagy konyhakéssel jött nekem. A fia védett meg. Hogy lehet őt teljesen lealázni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Felnyomod a rendőrségen testi épség veszélyeztetésért, tanúd a fia, biztos belemegy
2010. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hideg viz a p_fájába
2010. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
anyád ezt megnéztem volna. ha lesz ilyen legközelebb azt videózzátok le!
2010. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... Ez tegnapelőtt történt...

39kg a nő, enni nem, viszont napi 0.5l páleszt megiszik. Az milyen? IQ nulla. Olyan egyszerű, mint egy gyalulatlan faék. De olyan sz.rházi, hogy ilyet a föld még nem hordott a hátán. Képzeljétek. A kisfiam (unokája) márciusban intenzíven feküdt, és azóta még 3x feküdt kórházban. Ott dolgozik mellette, nem ment volna be hozzá. Ez a kisgyerek most 10 hónapos. És én vagyok a rossz???

2010. jún. 4. 07:01
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
ne haragudjál már de ez nem tartozik senkire,és szerintem senki nem is kíváncsi rá.
2010. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de nem ez volt a kérdésem. Ha nem vagy rá kíváncsi, akkor ne olvasd el.
2010. jún. 4. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

ha akarom ha nem,látom te szerencsétlen mert kiírtad.

menjél a maunika showba oszt' ott rendezzétek le.

2010. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!