Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni szimpla fém...

Hol tudok venni szimpla fém cigaretta-tárcát?

Figyelt kérdés
Az a "különleges" kérés, hogy ne legyen rajta semmilyen minta, mert akkor nem lehet rá gravírozni. Egy vesrből szeretnék egy (1 db) versszakot (azaz négy sort) gravíroztatni egy fém cigaretta tartóra, de mindenhol csak olyan cigaretta tartót találtam, ami már "graívozva" van, tehát van rajta minta és így én már nem tudok ráiratni semmit. :S Ötletek?
2009. nov. 8. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szin ezüst sima gravirozatlan nagy cigaretta tárcám. Ha érdekel elado de ne irj privibe mert nemtudok arra az e-mail cimre belépni, ha komolyan érdekel irj visza és irok egy mail cimet amin feltudod velem venni a kapcsolatt..
2009. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól függ, mennyire van jó állapotban és hogy mennyibe kerül. írj egy email címet, és vegyük fel a kapcsolatot. addig akinekm van még egyéb ötletet írjon :)
2009. nov. 8. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
JO állapotban van szép fényes ha erre gondolsz (most volt poliroztatva ékszeresnél ) szoval karc sincs nagyon rajta. konzolezz@citromail.hu e-mail cimen feltudod venni velem a kapcsolatott. amugy 198 grammos 925 ös ezüströl van szo, szoval elég értékes ,szép ajándék lehet és a gravirozás sem olyan drága bele tudtomal pár ezerért már megcsinlják.
2009. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol gravírozást csinálnak, ott lehet hozzá kapni mindenféle ajándéktárgyat, pl toll, öngyújtó és cigarettatárcát is.

Régen a westend vmelyik emeletén volt ilyen üzlet, olcsó, bár lehet hogy már nincsenek ott. A lényeg, hogy gravírozós helyeken árulnak "alapanyagot" is.

2009. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam egy "ötvös"-nél vagy nem tudom ők minek nevezik magukat, mert egy ilyen kis multifunkcionális hely volt, de nem lehet kani, már komolyan mindenhol néztem, de nem találok sehol :( Azért köszi a tippet, majd elbattyogok a westendbe is :)
2009. nov. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!