Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézhet? Van 1 fiú, aki...

Miért nézhet? Van 1 fiú, aki nagyon sokszor néz, már régóta.

Figyelt kérdés
lány vagyok
2010. jún. 2. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:

bmeg teccel neki okostojás

erre a hülye is rájön

2010. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te is tudod csak kell a megerősítés ugye?
2010. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,mert már annyiszor próbáltam megismerni,de Ő soha nem jön oda hozzám. Nem lehet,hogy csak azért néz,mert én is őt?
2010. jún. 2. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:
mert már levetkőztetett a szemével és csak arról álmodozik hogy hogyan tudna magáévá tenni
2010. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

gondolom azér nem megy hozzád oda mert fél

vagy sokat vagy együtt haverjaiddal mert egyedül is kéne lenned

vagy vedd fel msnre vagy akkor lépj te..velem is hasonló helyzet volt

elmseléljem?:)

2010. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kérlek :D
2010. jún. 2. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:

ugy kezdődött hogy nagyon tetszett egy srác de ugy éreztem esélyem sincs

Barátnőim is azt mondták semmi esély és nem nagyon biztattak ami ugye magyarul tényleg azt jelenti, hogy ne éljem bele magam stb.

De felvettem msnre a palit.

Először nagyon beégtem előtte és próbáltam olyan lenni előtte mint egy plázacica aki mindig barátnőivel lóg szabadidejében, egy olyan lány aki nagyon laza mert azt hittem , ennek köszönhetően majd tetszeni fogok neki.

De idővel rájöttem én nem, is ilyen vagyok, és rosszul éreztem magam a szerepemben amit a pasi előtt játszottam.

Aztán kiderült, ő se az ilyen csajokra bukik, hanem pont olyanokra ami valójában vagyok.

Nem mondtam el neki, hogy milyen vagyok igazából mert az hazugságnak látszana.De nem sikerült a tetszésére mennem.

Két év telik el és ez alatt nem beszéltünk.Bizony...nem beszéltünk.

De neki csaja nem volt.

Gondolom elfelejtette akkor azt az időt amikor msnezgettünk.

De azalatt a két év alatt már nem tetszett nekem a kiszemelt.Én is elfelejtettem akkor őt, meghogy msnezgettünk meg egyeltlán őt.

Ez alatt érett férfivé vált és egyeltalán nem hasonlított a kétévvel ezelőtti pasira kivülről.

Aztán kezdett megtetszeni nekem, de valahogy a két év alatt teljesen kiment mindkettőnk fejéből, hogy ismertük egymást.

Mivel előtte megtanultam, hogy mindig legyek önmagam ezért senki előtt nem játszottam a plázacicát meg ezeket hanem önmagam voltam.

Folyton nézett engem.

Egyfolytában.

Csak nézett

nézett

és nézett.

Amikor ő vett fel msnre.Hihetetlen de kiderült, hogy megváltozott..akkor már a pláza cicákra bukott.

PFUJJ azótta kinem állhatom.Szerelemből ősi ellenségek lettünk.

2010. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekes :) De akkor miért nézett? Köszi,h leírtad :)
2010. jún. 2. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló szitu van. De egyikünk se mer lépni, se én, se ő. :/
2010. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

aki írta a tőrténetet:

mert tetszettem neki...lehet hogy emlékezett a régi chatelésekre ésezér tudta, hogy milyen a stilussom

amugy szivesen..

2010. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!