Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan illetve hol lehet jó...

Hogyan illetve hol lehet jó pszichológust vagy pszichoterapeutát találni?

Figyelt kérdés
Az internetet már végig böngésztem, de még mindig nem vagyok biztos abban hogy hogyan kezdjek neki ennek az egésznek. Ha esetleg saját tapasztalat alapján tudnátok segíteni azt megköszönném. Vagy bárki aki jártasabb a témában, igazából bármilyen infó jól jönne. Kiskorú vagyok és ugyan van iskolapszichológus a sulimban de ő eléggé unszimpatikus. Plusz ha van rá lehetőség akkor inkább férfi szakemberrel beszélnék. Ja, és igen beszéltem a szüleimmel erről, mármint megemlítettem nekik, de csak annyi választ kaptam, hogy most más dolgokkal vannak elfoglalva és nem tudnak erre koncentrálni. Illetve, hogy járjam körül a témát és majd beszélünk róla. Szóval most pont ezt csinálom. Csak már kb egy éve foglalkoztat ez a dolog és úgy érzem, hogy túl sokáig hallogatom.

2017. nov. 15. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!